fortella diamonds

Jej remiks do tej pory jest popularny na naszych parkietach, ale też, co ciekawe, nawet w stacjach radiowych. Teraz ta dziewczyna z Norwegii podjęła wyzwanie stworzenia autorskiego utworu. Nazywa się “Diamonds”. Jak jej to wyszło?

 

 

?Still (I Got Summer On My Mind)? w zremiksowanej wersji FORTELLI to rzeczywiście cacko muzyczne, dlatego pewnie niejedna osoba zadaje sobie pytanie co ta zdolna producentka mogła wymyślić przy swoim autorskim kawałku, który nazywa się “Diamonds”.

 

?Diamonds? to mieszanka elementów, które już dobrze znamy. Wokal, jakby żywcem wzięty z jakiegoś Slap house’owego szablonu został “opakowany” grającym basem, ale bardzo minimalistycznie. Brzmi to bardzo fajnie i ma swój ciekawy klimat.

O niej

Pochodząca z Norwegii FORTELLA związana jest z Virgin Records. Świeżo po podpisaniu kontraktu z wytwórnią , DJ-ka połączyła siły z duetem producenckim Laconic. Wydali wspólnie singiel ?Get Up Off The Floor?.

Kawałek to opowieść o odpuszczaniu sobie. FORTELLA znów przypomina, aby zatracić się w chwili, a zmartwienia odsunąć na bok. Podobnie jak w przypadku pierwszego singla, morał ?Diamonds? jest naprawdę prosty: życie jest zbyt krótkie, by z niego nie korzystać!

W Polsce

Remiks ?Still (I Got Summer On My Mind)? , dla JJ, w Polsce ma już status złotej płyty. I być może to dlatego polscy fani będą mogli podziwiać FORTELLĘ za deckami, na trzech występach w Polsce: 11 lutego w Zielonej Górze, 18 lutego we Wrocławiu. Potem jeszcze 25 lutego w Poznaniu. Wszystkie występy odbędą się w klubach X-Demon.

Oto jak gra.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez FORTELLA (@fortellaofficial)