DJ Raport blog
Home TYLKO POLSKA MUZYKA DISCO POLO Long i Junior , Dance Express ,… sprawdź co polecamy...

DISCO POLO Long i Junior , Dance Express ,… sprawdź co polecamy na weekend!

Dla zespołów Wielki Post to okres “urlopowy”. Zdecydowanie mniejsza ilość koncertów przekłada się na czas poświęcony na pracę w studio, którego jest więcej.  Co za tym idzie mamy przyjemność przedstawić naszym DJ-om całkiem pokaźną ilość premierowych nagrań > DISCO POLO Long & Junior , Dance Express i inni > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

DISCO POLO Long & Junior , Dance Express to dwie najciekawsze propozycje. Bez wątpienia najważniejszą z nich jest najnowszy numer od najbardziej zakręconego duetu na scenie muzyki dance – jakim jest formacje LONG & JUNIOR.

Po dłuższej przerwie Ci dwaj gentlemani ze Śląska atakują rynek z zupełnie nowym single zatytułowanym “Co ja robię”. Numer ten to kolejna produkcja na wysokim poziomie muzycznym, do czego Jarek i Michał przyzwyczaili nas na przestrzeni ostatnich lat.
Ciekawi efektu końcowego?? Sprawdźcie zatem koniecznie tą nowość.

 

 

Mocnym klubowym akcentem swoją obecność na rynku muzyki disco/dance potwierdza także grupa DANCE EXPRESS, o której również było cicho przez dłuższą chwilę. Na szczęście była to cisza przed burzą, jaką ma na parkietach wywołać premierowy numer “Bum Tarara Bum”.
Jaki będzie efekt? Przekonamy się niebawem, ale już dziś zachęcamy Was do pobieranie tego singla.

 

Wiele nas Polaków różni, ale też i wiele nas łączy. Bez wątpienia jesteśmy narodem, która za kołnierz nie wylewa, a przy tym uwielbia potańczyć i dobrze zjeść.
Innym “spoiwem” jest pulsująca w naszych żyłach “Polska krew” – i taki właśnie tytuł nosi kolejna propozycja, jaką Wam polecamy – a którą wykonuje zespół TIAGO.
Bardzo skoczna i taneczna propozycja na pewno znajdzie wielu odbiorców – w szczególności na zabawach tanecznych i weselach.

 

Sam znam osobiście wielu przeciwników “ruszania” stary przebojów. Ale jeśli ktoś ma dobry pomysł na jakiegoś “klasyka” to nigdy nie mówię nie.
Kilka lat temu numer ten wykonywała grupa Czerwone Gitary – teraz w nowo opracowej wersji wykonuje go Krzysztof Leśnik, czyli popularny DENNIS.
“Chcę tańczyć tylko z Tobą”, czyli taneczne opracowanie utworu “Wezmę Cie ze sobą” bez problemów znajdzie odbiorców.

DISCO POLO Long & Junior , Dance Express … oraz wiele, wiele więcej utworów znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów z najlepszymi utworami disco polo & dance – www.digitalDJ.pl

Zobacz tez inne promosy disco polo na weekend

 

Exit mobile version