DJ Avicii nie żyje

Brzmi to nieco nieprawdopodobnie, bo jak można odebrać taką wiadomość gdy mówimy o tak młodym człowieku. To jednak nie żart … to prawda … DJ Avicii nie żyje ! Podajemy za Billboard.

 

 

 

DJ Avicii nie żyje Szwedzki DJ Avicii, prawdziwe nazwisko Tim Bergling, zmarł dziś czyli w piątek, 20 kwietnia 2018 roku, potwierdziła jego publicystka (dosłowne tłumaczenie).

„Z głębokim żalem ogłaszamy utratę Tima Berglinga, znanego również jako Avicii … Został znaleziony martwy w Muscat w Omanie w piątek po południu czasu lokalnego, 20 kwietnia. Rodzina jest zdruzgotana i prosimy wszystkich, aby uszanowali potrzebę prywatności w tym trudnym czasie”. – powiedziała w oświadczeniu jego publicystka Diana Baron.

 

O Jego problemach zdrowotnych Avicii słyszeliśmy już od kilka lat. Cierpiał na ostre zapalenie trzustki, częściowo z powodu nadmiernego picia. W 2014 r. odwołał wiele eventów, aby powrócić do zdrowia. Ostatecznie zdecydował się całkowicie wycofać z trasy koncertowej w emocjonalnym liście napisanym w marcu 2016 roku.

Dla mnie było to coś, co musiałem zrobić dla mojego zdrowia” – powiedział magazynowi The Hollywood Reporter w 2016 roku. „Scena nie była dla mnie. To nie pokazy, a muzyka. Zawsze otaczała mnie inna rzecz, która nigdy mi się nie przydała. Wszystkie pozostałe części bycia artystą. W ogóle jestem bardziej introwertyczną osobą. Zawsze było to dla mnie bardzo trudne. Wydaje mi się, że brałem na pokład zbyt dużo negatywnej energii”.

 

Znamy go od 2010 roku kiedy wypuscił piękny utwór „Bromance”. Jako Tim Bergling, bo tak dokładnie nazywa się ten szwedzki producent. Potem była cała masa hitów, które znajdziecie w naszym serwisie.