DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA DJ BATTLE 2023 – DJane PBOUNCE pokonała w finale facetów

DJ BATTLE 2023 – DJane PBOUNCE pokonała w finale facetów

W środowy wieczór 19 kwietnia odbył się finał DJ Battle 2023 – imprezy, która obecnie wydaje się najciekawszą z formuł didżejskiej rywalizacji. Do tego mamy jeszcze niespodziankę, bo nie pamiętamy w długoletniej historii mistrzostw, a wiec nie tylko tych, aby wygrała dziewczyna. A wygrała zasłużenie.

 

W tym roku nie mieliśmy możliwości cały czas kibicować DJ Battle 2023, ale zdecydowanie jej kibicujemy. Tym razem przyjrzeliśmy się samemu finałowi, co każdy z Was może uczynić teraz. Zachęcamy do obejrzenia, bo tym razem jest niespodzianka! Wygrała dziewczyna , a więc stał się fakt, którego chyba jeszcze nigdy nie było w historii różnego rodzaju  mistrzostw Polski i tego typu rywalizacji.

 

 

Paulina czyli DJane PBOUNCE , zdaje się pochodzi z … Warszawy. Za konsoletą stanęła – jak podaje – w 2020 roku. Trzeba wiec przyznać, że jak na tak krótki życiorys didżejski zrobiła niesamowite postępy. 

Widać jednak, że ma przysłowiową smykałkę do miksowania. Widać to choćby po wyborze samego repertuaru, jaki zaprezentowała. Nie poszła po najmniejszej linii oporu wybierając “pompki”, ale były to różnej odmiany brzmienia house. Pseudonim “PBOUNCE” sugeruje, że specjalizuje się w muzyce Bounce, ale nie było tego widać w mistrzowskim secie. Z takim repertuarem może już się pokazywać na zagranicznych scenach. 👌👍👌👍

Wydaje się, że ma swój naturalny (dziewczęcy/kobiecy) urok połączony z pasją miksowania. To zdecydowanie ułatwia jej funkcjonowanie za konsoletą.

Ten wieczór więc zdecydowanie należał do Pauliny, zresztą w punkt podsumował to Vnalogic. Jego wypowiedzi możecie posłuchać we wcześniejszych postach. Oglądając finał na żywo także wysłałem organizatorom najwyższą ocenę dla Pauliny. Z zainteresowaniem będziemy obserwować dalsze poczynania PBOUNCE.
I jeszcze ciekawostka, bo na drugim miejscu znalazł się DJ Exation (też z Wawy), prywatnie bardzo “zakolegowany” ze zwyciężczynią czyli Pauliną.

Oficjalne wyniki

  1. PBOUNCE – Master Poland Dj Battle 2023
  2. Exation

Dodatkowe wyróżnienia

  • Nagroda publiczności – Oskar W
  • Wyróżnienie dodatkowe – DeeM

Kolejna edycja

Organizatorzy  czyli  Djs4DJs i DobreImprezy.tv idą już zapowiadają kontynuację imprezy w edycji 2024, ale same eliminacje rozpoczną się, podobnie oczywiście jeszcze w tym roku.
Kolejny raz warto pochwalić samą realizację imprezy, która przebiegła sprawnie, bo była transmitowana na żywo. No, może da długo oczekiwaliśmy na wyniki, bo set DJ’a Vnalogic mógłby być krótszy.  Za to wizualnie było bardzo sprawnie i ciekawie dla oka.
Już można wysyłać zgłoszenia do preselekcji i kolejnej edycji. Zgłoszenia na tej stronie przyjmowane są do końca roku 2023, więc jest dużo czasu.
Exit mobile version