dj gruca dj promotion live stream 010

Dziś live stream bez udziału kursantów. W roli głównej i jedynej nasz wykładowca z zimowych kursów DJ Gruca. Znając go ciekawi byliśmy co zagra, bo za konsoletą już stoi czwartą dekadę. Ma więc szerokie spojrzenie na historię i – jak każdy szanujący się DJ – swój prywatny i zawodowy gust.

 

 

Adam DJ Gruca właściwie całe swoje życie związał z muzyką. Pisze zresztą o tym na swoim profilu dość krótko, ale dobitnie: “Music is my best friend“, no pewnie oprócz rodziny… Ciężko byłoby z pamięci przytoczyć z kim grał w swojej długiej karierze, która cały czas trwa, bo nawet nie myśli o “emeryturze”.

Na co dzień poświęcił się pracy w radio. O tym piszemy niżej, a póki co zobaczcie jego stream, bo zaserwował nam bardzo fajną muzę House, która powinna podobać się większości fanom klubowych brzmień. Z nośników muzycznych preferuje winyle, ale tu nas własnie zaskoczył, bo tym razem nie gra na nich. Kliknij na foto niżej, aby przenieść się na stream.

 

After Weekend #010

dj gruca dj promotion live stream 010

Oto co pisze  o sobie: DJ oraz prezenter radiowy. Od początku lat 90-tych jest związany z radiem, wcześniej bo już od połowy lat 80-tych prezenter dyskotekowy.

W 1994 roku po utworzeniu stacji “Radio Piekary” związany z nią jako realizator, prezenter oraz dziennikarz.

Na antenie prezentuje audycje muzyczne w szerokim zakresie gatunkowym, prezentuje muzykę italo disco, muzykę klubową.

Jako DJ Gruca organizuje oraz prowadzi różne imprezy zamknięte oraz tematyczne. Od połowy lat 80-tych pracuje jako dj, gra w najpopularniejszych klubach na Śląsku, prezentuje głównie muzykę taneczną. Występuje w Polsce oraz zagranicą (Niemcy, Słowacja, Hiszpania).

Kilkakrotnie grał na Międzynarodowym Festiwalu Alpha – Rave (Schwerin) – po raz pierwszy w 2004 roku jako pierwszy w historii reprezentant Polski. Kilkakrotnie grał w klubach: Docs- St.Pauli – Hamburg, Flame- Spornitz, Lubeck- Zigelai, etc. Występował m.in z Mike MH-4, Woody Van Eyden, Dj Tyson, Kosmonova, Benny Banassi, 2-4 Grooves, Pele.

Organizator imprez z udziałem światowej sławy artystami, takimi jak: Royal Gigolos, The Biz, Mike Mh-4, Woody Van Eyden, Africa Islam.

Od kilkunastu lat Adam Gruca wspomaga DJ Promotion na zimowych kursach szkoleniowych, które odbywają zwykle na Śląsku i liczymy, że pojawi się jako wykładowca w 2021 roku. Koronawirus zapakujemy do walizek i wyślemy w kosmos!

 

Zobacz poprzednie Live streamy