jesteś tu
Główna > WYWIADY > DJ Jovani pozdrawia pozdrawia polskich DJ’ów i pokazuje piękne widoki.

DJ Jovani pozdrawia pozdrawia polskich DJ’ów i pokazuje piękne widoki.

Sam jest DJ’em i docenia ich pracę. DJ Jovani – to nie jest już w Polsce „no name”. Znany go z takich hitów jak „I Should Have Known” i „Keep It To Myself”. Tym razem jednak nie przedstawiamy jego kolejnego utworu, lecz specjalne pozdrowienia w postaci filmu.

 

 

 

 

 

Jonas Nainys czyli właśnie DJ Jovani to połowa niezwykle udanego projektu muzycznego Radistai DJs z Litwy, który mimo niedługiego stażu, już zebrał kilka nagród muzycznych a najcenniejszą z nich jest M.A.M.A. Award za TV3 Play Most Popular Music Video (najlepsze wideo). Jovani jest znaną postacią dla   melomanów z Litwy przede wszystkim dzięki własnemu cotygodniowemu programowi radiowemu Jovani @ club.

Po 10 latach spędzonych na scenie klubowej i z  dziesiątkami remiksów klubowych i oficjalnych  edycji znanych hitów, z których wiele liczy miliony  odtworzeń na youtube i spotify, Jonas postanowił rozpocząć karierę solową. Do tego łączy siły twórcze ze słynną  wokalistką  jazzową o pseudonimie Jazzu i dostarcza idealny letni utwór pod tytułem „Keep it yourself”. Dostarcza perfekcyjny popowy kawałek z kojącym i emocjonalnym wokalem najwyższej klasy. Dzięki „Keep it yourself” każdy dzień staje się idealny.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze