DJ Kurs Lato 2018

DJ Kurs Lato 2018 tak nazywa się najbliższa edycja najstarszego kursu szkoleniowego w Polsce. Jak zwykle dla tych najszybciej zdecydowanych pojawia się tzw. MEGA PROMOCJA. Co to takiego ? O tym niżej.

 

 

 

 

DJ Kurs Lato 2018

 

 

 

 

 

Już ponad 20 lat, bez przerwy, odbywa się kurs szkoleniowy pod egidą DJ Promotion. To najstarsze, ciągle aktywne, szkolenia dla DJ-ów. Mają miejsce w różnych miejscach Polski od połowy lat 90-tych. Odbyło się już ponad 30 edycji, wyszkolono kilkuset DJ. Był nawet kurs w Wilnie, na Litwie. Obecnie opracowywane są zupełnie nowe formuły kursu szkoleniowego, które wyjdą naprzeciw tym, którzy nie tylko chcą zacząć swą przygodę z konsoletą, mikrofonem, ale dla wszystkich czynnie pracujących w tym zawodzie, którzy chcą się dokształcić.

Relację z ostatniego szkolenia w Krakowie znajdziesz tutaj.

Obecnie rusza kwalifikacja na DJ Kurs Lato 2018, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 25.06. – 01.07.2018. Jeszcze do niego trochę czasu, ale dla osób, które są zdecydowane mamy specjalną MEGA PROMOCJĘ. Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się dodlłądnie do 23 kwietnia b.r. (trzy dni dłużej), a więc w ciągu najbliższych dni mamy, pakiet specjalnych płyt promo  o wartości 600,00 PLN !

Co należy zrobić, aby wziąść udział w tej promocji?

  1. Zarejestrować się poprawnie na stronie rejestracji > tutaj.
  2. Wpłacić w terminie do 23 kwietnia b.r. kwotę zaliczki w wysokości 500,00 PLN na konto podane na tej stronie.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału, bo wartość tej promocji równa się w 90% cenie całego kursu. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt e-mailowy > office@djraport.djpromotion.com.pl lub telefoniczny, w dni robocze, w godzinach pracy naszego biura to jest 10 – 16. Nr telefonu to 22-621-3111.