DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA DJ sprzęt >poznaj najważniejsze daty w jego rozwoju. Film

DJ sprzęt >poznaj najważniejsze daty w jego rozwoju. Film

Technologia rządzi dookoła nas właściwie w większości dziedzin, komórki opanowały na życie, ale nie zawsze tak było. Chcemy to pokazać na konkretnym przykładzie: dj sprzęt. A opowiada o tym Maciek “Napoleon” Karczyński.

 

Jakie jest te 1o najważniejszych dat w historii sprzętu didżejskiego? Zadanie o tyle ciekawe co i trudne. Jednak gdy siedzi się w temacie tak długo jak Maciej “Napoleon” Karczyński – zadanie robi się łatwiejsze.  Zobacz zatem jak DJ sprzęt  ewoluował na przestrzeni lat.

 

W dzisiejszym odcinku 10 najważniejszych dat w historii sprzętu dla DJa. Przełomowe odkrycia jeżeli chodzi o gramofony dj, mixery dla DJ, odtwarzacze DJ czy cyfrowe systemy DVS. W filmie mowa min. o markach: @Pioneer DJ @Hercules DJ @Serato @StantonDJ4Life .

Zapraszam do komentowania oraz propozycji co byście chcieli zobaczyć w kolejnych odcinkach.

W LFX  znajdziesz sporo. to nie tylko dj sprzęt

To firma będącą na rynku od 2000 roku. Cały czas się rozwija i poszerza ofertę. Rozpoczynała jako firma zajmująca się wyłącznie dystrybucją sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Obecnie, po kilku latach ewolucji, oferuje znacznie więcej.

Dysponuje zespołem realizującym obsługę zleceń, w których sprzęt jest dostarczony i rozstawiony na czas imprezy lub wydarzenia, a następnie zostaje zdemontowany. Dotyczy to imprez firmowych, konferencji, koncertów, studniówek. Obsługuje tez imprezy plenerowe, kilkudniowe wystawy gdzie na miejscu jest wykonywana budowa stoiska. Oferta jest bardzo rozbudowana i elastyczna ? od prostego zestawu mikrofonów z nagłośnieniem po budowę stoisk czy sceny.

Zobacz nowość AlphaTheta 2024

 

Exit mobile version