KOLEJNY WEEKEND ZA NAMI – WIĘC CZAS NA KOLEJNE PODSUMOWANIA . ZATEM ZAJRZYJCIE KONIECZNIE CO SIĘ DZIAŁO NA KLUBOWYCH PARKIETACH – I TYM SAMYM JAK KSZTAŁTUJE SIĘ NASZA LISTA DJ TOP50.

Zaczynamy więc od miejsca 1. … Na którym niezmiennie króluje SŁAWOMIR ze swoim tegorocznym mega hitem “Miłość w Zakopanem”. Numer ten od samego początku cieszył się ogromnym powodzeniem odbiorców, ale w ostatnim czasie z powodzeniem zdobywa serca DJ-ów – i tym samym podbija klubowe parkiety.
Nie sposób wspomnieć, że to właśnie ten utwór mogliśmy usłyszeć podczas fety naszych piłkarzy po wygranych eliminacjach na przyszłoroczny mundial.

Awans zanotował zespół AFTER PARTY – i tym samym najnowsza propozycja od Patryka “Dzisiaj Ty jutro ja” zajmuje w tym tygodniu miejsce 2. i jest na dobrej drodze do walki o top of the top.

Również nasz superbohater zanotował awans o jedno oczko w górę – CZADOMAN – i jego “Zostań tu”. Numer ten cieszył się większym powodzeniem na parkietach niż przed tygodniem – dlatego znalazł się na zasłużonym 3. miejscu.

Spadek poza podium zanotował właściciel hitu wszechczasów disco polo – czyli Marcin Miller i zespół BOYS.
I chociaż ich propozycja z ostródzkiego festiwalu – “Moja kochana” – zajmuje miejsce 4. to jesteśmy przekonani, że Panowie nie powiedzieli ostatniego słowa i powrócą do walki o najwyższy stopień podium.

A najlepszą piątkę naszego zestawienia zamyka będąca przez długi czas bezkonkurencyjna “Lalunia” od zespołu MIG.
W zeszłym tygodnie pojawił się nowy remix i wszystko wskazywało na awans – ale jednak numer od rodzeństwa Gwiazdowskich spada o trzy oczka w dół.
Ale spokojnie – to może być tylko chwilowa niedyspozycja, bo jednak licznik na YT stale wskazuje przyrost, czyli zainteresowanie tym numerem nie słabnie.

Po raz pierwszy swoją obecność meldują trzy nowości z ostatniego tygodnia – i tak na naszej liście witamy:

  • na miejscu 25. – STEREO – “Wyżej wysoko”
  • na miejscu 26. – LAMARO – “Chcę być tylko z Tobą”
  • na miejscu 33. – LILI – “Do rana”.

Pozostałe pozycje znajdziecie na grafice poniżej. Wszystkim zespołom i artystom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.
Przypominamy także, że nasza lista generowana jest na podstawie raportów online przez DJ-ów – członków DJ PROMOTION – i jest oficjalną listą dyskotekową TOP ZPAV.