Home DJ PROFESJA TARGI, DJ VIP KURS i DJ BATTLE 2022 czyli trzy eventy w...

TARGI, DJ VIP KURS i DJ BATTLE 2022 czyli trzy eventy w jednym miejscu

Już w marcu 2022 odbędzie się nietypowa forma szkoleniowo-warsztatowa, bo połączona z targami sprzętu didżejskiego oraz mistrzostwami. Nazywa się “DJ VIP Kurs”. Oto szczegóły.

 

 

To już kolejna edycja tych warsztatów, dlatego dokładnie nazywa się DJ VIP kurs 2022. Dedykowane są  DJ-om Wodzirejom, konferansjerom, a dla zainteresowanych produkcją muzyki – także producentów muzycznych. Tu zapewne chodzi o produkcje muzyki lżejszej, nie tej klubowej.

dj vip kurs 2022Zajęcia odbędą się w dniach 15-18 marca 2022 (wtorek – czwartek). Gdzie? Można powiedzieć w centralnej Polsce, w miejscu sprzyjającemu wypoczynkowi, bo na łonie natury. Oto lokalizacja.

Mistrzostwa

DJ VIP kurs to tylko jeden z elementów większego eventu naszej branży. Program całej imprezy obejmuje intensywne cztery dni z relacją i wywiadami video w czasie rzeczywistym.
Będzie też zapowiadany wielki finał ,,Master Poland DJ Battle 2022” (17 marca czwartek), oraz ,, Mistrzostwa Polski DJ’ów eventowych 2022” ( 15 marca wtorek )  z nagrodami oraz udziałem gwiazdami Polskiej i zagranicznej sceny muzyczno – DJ-skiej.

Wystawa techniki 

Odbędzie się również bardzo ciekawa rzecz czyli ?Targi Techniki Scenicznej 2022? ( 16-17 marca środa – czwartek ). Będzie okazja zobaczyć najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
Na wystawie można będzie zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w  skład technologii eventowej i weselnej na najwyższym światowym poziomie. Chodzi więc nie tylko o sprzęt dla DJ, ale też multimedia, instrumenty, rejestratory, akcesoria, sprzęt estradowy, nagłośnienie, oświetlenie, scena, efekty estradowe, pirotechnika, wizualizacje.
Pojawią się firmy z branż pokrewnych tj. wideo relacje z imprez, obsługa filmowa z drona, podnośniki, techniki filmowe i AV.
Całość to zapewne największa tego typu impreza naszej branży w tym roku. Covid-19 powoli ustępuje, więc może pojawią się jeszcze inne. W każdym razie brawa należą się organizatorom czyli Fundacji DJs4DJs, 4 DJs ACADEMY i Dobre Imprezy TV, do których w części dołącza także DJ Promotion. A personalnie chylimy czoła przed Przemkiem Kierasiem, Andrzejem Prusiszem i pewnie jeszcze kilku innym osobom, które się bardzo zaangażowały w to całkiem spore przedsięwzięcie.
Zainteresowanych samymi warsztatami odsyłamy do strony informacyjno-rejestracyjnej.
Exit mobile version