DJs from Mars, CID, Nelly Furtado, Galantis, Pitbull, Enrique Iglesias

Oto nasza selekcja z remiksów, które pojawiły się w minionym tygodniu w Polsce i zagranicą. Dużo tego, dlatego postanowiliśmy w jednym artykule zebrać te najlepsze. DJs from Mars, CID, Nelly Furtado, Galantis, Pitbull, Enrique Iglesias –  o nich jest ten artykuł. Już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Na początek muza bez odsłuchu. I tu polecamy waszej uwadze > Enrique Iglesias x Pitbull – „Move To Miami” – Cineplexx Remix Main. Bardzo fajny remix , naszym zdaniem lepszy niż oryginał. Wersja osadzona rytmie reggae i dance. Taka chyba w sam raz na balangę. Sprawdźcie koniecznie.

A poza tym …

Fenomenalna robota CID !!! Ten alternatywno-hip-hopowy kawałek przerobił na House po mistrzowsku.

 

Z Włoch dptarła do nas bardzo ciekawa paczka remiksów do nagrania DJs From Mars – „Somewhere Above The Clouds”. Trzy dobre produkcje, ale polecamy ten jeden > Rudeejay Da Brozz mix. Ta ekipa ostatnio zrobiła „Children” i bardzo się to Wam spodobało.

 

Oryginał zupełnie nas nie przekonał, ale te trzy remiksy Galantis, które właśnie się pojawiły już tak. Posłuchajcie choćby tego Madison Mars. Brzmienia niby standardowe, ale nie do końca. Jeszcze lepszy jest Denis First & Reznikov Remix. Mamy tu fajne pomysły w kreowaniem brzmień future….

 

Bardzo nam się podoba remiks do nowego utworu dobrze znanej nam od dawna Nelly Furtado. Odsłuch jest na Spotify. Posłuchajcie. Na reggaetonowym rytmie osadzono lekki beat house, a do tego przebojowy refren.