elements mystic experience beam

Czołowy reprezentant niemieckiego Trance powraca z kolejną produkcją! Beam ostatnio zaskoczył nas nie tyle samą muzyką, bo ta pozostaje na jej tradycyjnym poziomie Uplifting, ale jakością wideo 4K. Oto jego najnowszy produkt “Elements”, który stworzył razem z Mystic Experience. Tym razem motywem przewodnim jest ekologia.

 

 

“Elements” to nie tylko muzyka i energia jak w przypadku muzy Trance. Tym razem to coś więcej. To pytanie jak długo człowiek jest w stanie lekceważyć nasze otoczenie, a dokładnie środowisko naturalne, w którym żyjemy. I o tym traktuje nowy utwór Beam & Mystic Experience.

 

Love & Peace, Nature & Harmony – takie jest pierwsze wrażenie po obejrzeniu wideo. Zresztą już przy poprzednich, tj. “The rhythm of my Heart” czy “Amun 2020” dało się zauważyć, że tak ważne obecnie sprawy ekologiczne leżą na sercu temu producentowi.

 

elements mystic exprerience beamTym razem Beam wspomagany jest przez Mystic Experience, przyjaciele ze Szwajcarii, z Zurychu, którzy istnieją w branży muzycznej od bardzo dawna (1998) i zawsze pozostawał wierny swojemu cięższemu brzmieniu. Projekt tworzą Christian Lattmann i Claudio Kämpfen.

Rezultatem kooperacji producentów jest nowy utwór “Elements”, dający dużo radości i będący wypadkową mieszanką zainteresowań producentów. Ale utwór to nie tylko energetyczna muza. To jakże ważne pytanie o nasze środowisko:

Każdy, kto ogląda wideo i piękne zdjęcia przyrody, powinien zapytać, jak długo możemy oglądać takie obrazy, jeśli nadal będziemy obchodzić się ze środowiskiem tak jak dotychczas. Czwartym – równie ważnym elementem – od dawna są ludzie, którym w pewnym momencie zostanie wystawiony rachunek do zapłaty. Ale jeszcze jest czas …..

Beam & Mystic Experience mówią:

Pozytywne wibracje i melodia utworu powinny wprawić Cię w dobry nastrój, ale także skłonić do myślenia! życzymy Wam tyle radości z utworu, ile mieliśmy podczas jego produkcji! Love & Peace….