ENCHANTE LEWIS THOMPSON TENSNAKE,the plot Free Monkeys jaki nelson dual manner on my mind marco santoro jason madden

Mija tydzień za tygodniem, a my staramy się nadążyć za tym co w trendzie muzyki House. Przesłuchujemy dokładnie premiery. Co ciekawego w minionym tygodniu? Na przykład kawałek “Enchante” czy “Desire”…

 

 

Jest co wybierać i w tym jest kłopot , bo sporo jest ciekawej muzyki house, która może zaspokoić szerokie gusta. Tutaj mamy tylko miejsce na pięć tytułów, więc , cóż… z bólem serca … do roboty… Może coś w afrykańskim (“Desire”) lub latynoskim klimacie (“Al Perrero”) , a może – dla odmiany – coś klimatycznego jak “City of Love” ? Znajdzie się niżej też coś żywiołowego, oczywiście z pomysłem. Tu pomaga nam DJ Tensnake i jego remiks “Enchante”.

 

“Desire” to jedno z pierwszych promo, które dociera do ans z labela [All That Matters]. To przykład bardzo ciekawego kolażu afrykańskich rytmów z House Music. świetny klimat, polecamy!

Vanco, pochodzący z Douglasdale w Johannesburgu w RPA, jest zróżnicowanym DJ-em/producentem zorientowanym w gatunku muzyki tanecznej, znanym również ze swojego eklektycznego stylu, który nadaje jego piosenkom afrykański charakter. Wydawał płyty pod własną wytwórnią ALGRA i innych wytwórni, takich jak Sony Music, Universal Music Group, Get Physical, Defected Sondela Recordings, żeby wymienić tylko kilka.

A Eva Simmons to prawie legenda, bo to jej wokal “Take over control” (Afrojack)

 

Utwór “Enchante” [Sony Music] pewnie nigdy by do nas nie przemówił w oryginale gdyby nie remiks. Jego autorem jest znany wam Tensnake czyli producent z Niemiec Marco Niemerski. Co jakiś czas piszemy o nim, bo robi naprawdę ciekawe rzeczy.

Lewis Thompson to brytyjski producent. Znany jest nam przede wszystkim ze wspólnego kawałka , z David’em Guetta, “Take Me Back”.

Producentowi towarzyszy wokalistka Clementine Douglas.

 

“New Americana” [Soave] to bardzo żywiołowy , ciekawie skonstruowany kawałek z imitowanym gitarowym riffem. OLWIK to nieznany u nas DJ i producent ze Szwecji Herman Olvik.

 

Obowiązkowo musi być coś  latynoskiego na Karnawał. W “Al Perrero” [Spinnin’ Crate] mamy wykorzystany motyw trąbki i salsy, oczywiście w kombinacji z beatem house.

FNTZY to producent z Izraela, który odniósł sukces w 2022 roku, w ramach konkursu “Spinnin Academy”.

 

Surf Mesa to amerykański producent Powell Aguirre, który bardzo się u nas spodobał w utworze “Ily (I Love You Baby)” (na motywach starego hitu). Dziś przedstawia nam swoją autorską produkcję “City of love” [Astralwerks/Universal], bliską Dream House, a więc bardzo klimatyczną, wręcz płynącą w średnim tempie, a może nawet mniej niż średnim. Jeśli szukacie czegoś pogodnego i stonowanego , to na pewno jest to.

Producenta wspomaga wokalistka Selah Sol.

 

A w przyszłym tygodniu przedstawimy wam ciekawe promo, które przysłali już nam Riton i dawno nie słyszany Antoine Clamaran. Czekamy z nimi na dzień premiery.