DJ Raport zaprasza do lektury. Znajdziesz tu nasze rekomendacje na temat muzycznych premier

EXCLUSIVE PROMO Blinders i jego świetna produkcja Snakecharmer

Nasze  EXCLUSIVE PROMO > Blinders i jego świetna produkcja “Snakecharmer” to wyjątkowo dobry kawałek co potwierdza label, który je firmuje. Utwór już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl .

 

Pierwsze utwory tego producenta docierały do nas już w 2011 roku, np. Bream, Blinders feat. Max C. “So High”. Ten polski DJ / producent szybko staje się synonimem wysokiej klasy i najnowocześniejszej muzyki house. Po serii licznych remiksów, Blinders (Mateusz) stworzył oryginalną produkcję “Riffter” w labelu Sandera van Doorn DOORN Records .

Producent preferuje euforyczne melodie i elektryzujące syntezatory. Wspierany był kilkakrotnie przez największe gwiazdy muzyki tanecznej, takie jak David Guetta, Martin Garrix i legendarny Pete Tong z BBC Radio 1.  Najbardziej znany do tej pory jego remiks “Centre of the Universe” dla Axwell . Blinders podpisał umowę z Universal Music Publishing, a także wstąpił do agencji bookingowej Avicii w Północnej Ameryce, Spin. Aktualnie w Kim Artist Agency.

Jego nowa produkcja “Snakecharmer”  to niezwykle masywna elektroniczna ściana bardzo wielu dźwięków inteligentnie ułożonych, przez co ich energia się sumuje tworząc bardzo ciekawy efekt finalny.  Zauważył to label Martina Garrixa STMPD RCRDS podpisując umowę z Blinders. To dość duży sukces tego producenta, naszego rodaka. Gratulacje!

Ciekawy ktoś co więcej zrobił Blinders? Zajrzyj na Soundcloud  Mateusza.

 

Exit mobile version