DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA FEELINGS BACK Ten kawałek Olivii Addams powinien “pójść “👍na parkiecie

FEELINGS BACK Ten kawałek Olivii Addams powinien “pójść “👍na parkiecie

Ta rumuńska wokalistka jest bardzo aktywna, bo przedstawia swoją kolejną nową propozycję w 2024 roku. Utwór “Feelings back” powinien was zainteresować przynajmniej z jednego powodu.

 

Olivia Addams ma już cała kolekcję przebojów, popularnych także na naszych parkietach. Całkiem nieźle radził sobie ten poprzedni pt. “Dangerous”, ale w tym premierowym “Feelings back”  upatrujemy większą popularność.

 

@lyric00l

🤭🤭🤭 lyrics / versuri / Feelings back – Olivia Addams #lyricool #oliviaaddams #feelingsback

♬ original sound – Olivia Addams ⚡️

 

Utwór dostaliśmy przedpremierowo, dlatego pojawi się w tym miejscu , na razie we fragmencie, a po jego oficjalnej premierze – zmienimy to.

Dlaczego polecamy wam tą piosenkę, a przynajmniej tym, którzy szukają fajnej i lekkiej muzyki do tańca ? Wykorzystuje on stylistykę “reggae dance”, która sprawdziła się znakomicie w mega hicie Blanki “Solo“. To nie jest oczywiście “wynalazek” Pelican Songs i innych jego twórców.

Poza tym “Feelings back” jest pełen melancholii, a tekstowo opowiada o uczuciu straconego czasu, pocałunkach i miłości do… niewłaściwej osoby. Jeśli ktoś lubi pogwizdać, to tez tu coś takiego znajdzie.

To wymysł producentów dekady ’90. Jak rzucę Mr. President, to… wszystko robi się jasne. Chodzi oczywiście o rytmiczną stylistykę, która bardzo dobrze przyjmuje się u nas, na parkietach.

Tak dla przypomnienia, przedstawiamy aktualny top 5 Olivii Addams, na naszych parkietach:

  1. Telepathy Original Mix
  2. Never Say Never Original Mix
  3. Heart Attack Vadim Adamov & Hardphol Remix
  4. Are We There Te Pai Remix
  5. Dumb Adrian Funk x Olix Remix

 

 

 

Exit mobile version