FERRARI james Hype Miggy I need a girl part 2

Dawno nie mieliśmy “motoryzacyjnego” przeboju, tym milej pewnie przyjmiecie informację o premierze “Ferrari”. Ten powszechnie znany symbol skrywa tu pewną tajemnicę, którą staramy się rozwikłać.

 

?Ferrari? – brzmi ład nie, ale to motoryzacja, a nas interesuje muzyka. Wspólny singiel Jamesa Hype?a i mało nam znanego Miggy?ego kryje tajemnicę w postaci sampla.

Lubimy takie rzeczy, ale James Hype – jako producent – naprawdę postarał się. Po jego niedawnym bardzo tech house’owym “Dancing”, tym razem sięgnął do korzeni House Music czyli do Chicago House Sound.

James Hype mówi:

  • Napisałem tę piosenkę z moimi kumplami prawie 3 lata temu. Zacząłem ją testować na swoich DJ setach w 2019 i od tego czasu był to jeden z moich najbardziej poszukiwanych kawałków, więc jestem bardzo podekscytowany, że wersja studyjna w końcu ujrzała światło dzienne.

A jak to połączył z samplem pewnego hitu sprzed lat, oceńcie sami porównując to z oryginałem samplowanego utworu. Nam się podoba.

Kim jest Miggy?

Pochodzący z północnego Londynu Miggy Dela Rosa debiutował EP-ką ?Wilderness? w 2017. Łączący pop i neo-soul singiel ?Flesh? zgromadził ponad 10 tys. odtworzeń na Soundcloudzie, ale sam wokalista na koncie ma współpracę z takimi artystami jak Sigala, Mika i Arrow Benjamin.

Skąd to?

? I Need a Girl (Part Two) ? to singiel amerykańskiego rapera P. Diddy’ego . Został wydany w maju 2002 roku jako drugi singiel z albumu z remiksami Diddy’ego i Bad Boy Records, We Invented the Remix (2002).

Jest to kontynuacja singla ? I Need a Girl (Part One) “, ale
?Part Two? zajęła czwarte miejsce na amerykańskiej liście Billboard Hot 100.

O co chodzi z Ferrari?

I still want your hands up on my body
You still make my heart beat fast, Ferrari
With me in the wave but in the morning
Do you still want me?

Nadal chcę twoje ręce na moim ciele
Nadal sprawiasz, że moje serce bije szybko, Ferrari
Ze mną na fali, ale rano
Czy nadal mnie chcesz? …