DJ Promotion
Strona główna TYLKO POLSKA MUZYKA Mniej znaczy więcej 💥 festiwal ciekawych polskich nowości czas zacząć !

Mniej znaczy więcej 💥 festiwal ciekawych polskich nowości czas zacząć !

Tak dużo polskich premier nie było już dawno. Ale co najbardziej cieszy są one zachowane w różnych muzycznych stylach. Festiwal nowości czas zacząć!

 

 

Cleo, czyli nasza piękna Słowianka nie zwalnia tempa nawet na moment. Właśnie zaprezentowała swoją nowość, pochodzącą ze ścieżki dźwiękowej filmu „Detektyw Bruno”. To „Mniej znaczy więcej” Dodatkowo promuje ona nadchodzący album „VinyLOVA”, którego premiera zaplanowana jest na 20 maja.

Muzycznie bez zaskoczenia, bowiem to kolejna produkcja DobroBIT’a (Donatan) w charakterystycznym ostatnio dla Joanny stylu nieco „cukierkowego” retro popu.

 

Od czasu premiery debiutanckiego albumu grupy Wilki, na którym znalazło się wiele kultowych hitów, mija w tym roku dokładnie 30 lat. Kilka dni temu pojawia się nowość, zapowiadająca ósmy krążek zespołu, muzycznie nawiązuje do brzmień z tamtego okresu, co bez wątpienia ucieszy fanów twórczości Roberta Gawlińskiego.

Inne polskie nowości na weekend?

Patrząc na tytuł nowego numeru Lanberry, można by dojść do wniosku, że podróż tej świetnej polskiej artystki nocnym expressem nie należała do najprzyjemniejszych. Na szczęście tytuł „Niewygodnie” ma zupełnie inny wydźwięk, o czym możecie się przekonać sięgając po tą nowość.

 

Wolska, to artystka, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak „Telefon” czy „Hulajnoga”.

Jej najnowszy utwór nosi tytuł „Dobranocka” i jest efektem kolejnej już współpracy tej młodej artystki z Mikołajem Trybulcem, znanym jako Tribbs.

Uwaga ciekawy debiut !

Czasami wystarczy fajny pomysł, aby uznać debiut młodego artysty za ciekawy. Tym razem sprawa jest bardziej złożona.

Alicja Olschowsky to wokalistka i skrzypaczka, która w bardzo ciekawy sposób połączyła w swoim utworze energiczne popowe rytmy, z drugiej zaś dodając mu lekkość znaną z ballad.

A jeśli lubicie covery …

… to przedstawimy Wam świetnie zrobioną, nową wersję przeboju Urszuli. „Powiedz ile masz lat” to singel pochodzący z albumu „Urszula 3” i stworzony we współpracy z muzykami Budki Suflera.

Tym razem sięgnęła po niego NoVela, znana DJ-om z wcześniejszych pop/rockowych propozycji.

Wisienką na torcie

jest premiera z zeszłego tygodnia, która być może części z Was umknęła w natłoku nowości, a warto na nią zwrócić uwagę.

Melonove to duet, który możecie już kojarzyć. Współtworzy go m.in. Krzysiek Milewski, producent występujący pod pseudonimem Chris Memo oraz działającym w takich projektach jak Pewex. To doświadczenie muzyczne spotkało się z umiejętnością pisania fajnych tekstów, jakie posiada Dominika Łuczyńska.

Ich ostatnia propozycja nosi tytuł „Szmaragdowy raj” i bardzo fajnie łączy w sobie lekkość z nieco tanecznym charakterem.

Ufff, … jeżeli to wciąż dla Was za mało – czyli „Mniej znaczy więcej” – to po więcej zajrzyjcie do działo „Polska” serwisu DigitalDJ.

 

 

Exit mobile version