Montana x2 > French Montana i Malik Montana. Oto dwa hity!

FRench Montana vs Malik Montana

Montana po polsku i po amerykańsku… Tak się przypadkiem stało, że  jednego tygodnia dotarły dla nas dwa różne kawałki dwóch artystów, których łączy nie tylko hip-hop, ale i to jedno słowo: Montana. Polak – Malik, Amerykanin – French. Jeden i drugi zrobił, naszym zdaniem, przedni kawałek, który może pasować nie tylko na “czarny dancefloor”. Sami zobaczcie!

 

 

 Post Malone, Cardi B i Rvssian – mega gwiazdy hip-hop rap. Na to mógł sobie pozwolić właśnie On – French Montana. “Writing on the Wall” to nie tylko kolejny hip-hopowy hit.

 

French Montana to barwna postać. Raper, producent i filantrop. Tym nowym kawałkiem zapowiada na listopad swój nowy album.

Utwór “Writing on the Wall” to mieszanka hip-hop, rap, house i rytmy reggaeton. Powoduje to, że staje się on bardzo uniwersalny, dlatego z tego właśnie powodu polecamy go każdemu do zagrania.

Producent potrafi (nie pierwszy raz) w swoich piosenkach stworzyć linię melodyczną, której nie da się wyrzucić z głowy. Dodając do tego muzycznego koktajlu seksowną Cardi B, która rapuje fenomenalnie (!)  i hipnotyzujące zwrotki Post Malone mamy mega kawałek.

Teledysk do utworu został dość bezpośrednio zainspirowany zdaniem „larger than life” i zobaczymy w nim artystów wielkości wieżowców, którzy przemierzają przez Nowy Jork. French Montana dokładnie wie jak stworzyć hit.

Nowy singiel w tym “królewskim” towarzystwie jest tylko jednym z elementów układanki. W ubiegłym tygodniu French Montana ogłosił, że wszyscy fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę muzyki, zostaną zaspokojeni. Trzeci pełny krążek o nazwie „Montana” pojawi się w serwisach streamingowych już w listopadzie.

Karim „French Montana” Kharbouch skomentował to wydarzenie „Nie musisz zmieniać tego jaki jesteś. Możesz po prostu wprowadzić ludzi do swojego świata”.

W dniu zapowiedzi muzycznych, amerykański raper został także ogłoszony pierwszym ambasadorem akcji „I Stand With Immigrants” i rozpoczął działanie programu “Karim Kharbouch Coding Fellowship Program”, który wspiera imigrantów mieszkających na Bronxie, ucząc ich podstaw programowania.

 

 

A teraz Polski Montana czyli nasz Malik.

Bla Bla Car to już mocno popularna społeczność pomagająca sobie w podwozkach autem. Dlaczego nie zrobić utworu w tym popularnym temacie? Malik Montana zrobi wszystko co mu lezy na duszy. Pewnie korzystał z Bla Bla car. Powstał bardzo łajny, żartobliwy kawałek i co ważne bez słów ma “K…”.

Malika wspomógł tu DMN.

 

 

 

Lubisz taką muzę? Posłuchaj album DJ Snake