DJ Promotion
Strona główna PREMIERY Gabry Venus, DJ Zavala, Gorgon City, Nathan Dawe… HOUSE PROMO

Gabry Venus, DJ Zavala, Gorgon City, Nathan Dawe… HOUSE PROMO

Muzyka House na Święta Wielkanocne. Jest trochę egzotyki, ale mimo nieco skróconego tygodnia jest w czym wybierać. Dlatego z premier wybraliśmy dla Was kilka naszych typów. Tym razem wykonawcy w większości mało znani: Gabry Venus,  DJ Zavala, Gorgon City & Drama, Nathan Dawe ft. Jaykae i RYKHO.

 

Cygański motyw i muzyka House? Dlaczego nie. Lubimy takie rzeczy! Oto coś takiego. Gabry Venus to DJ i producent z Rzymu. Nazywa się Gabriele Raccanelli.

Do tej pory u nas najbardziej podobał się jego utwór „Can You Feel It”, z 2017 roku. Bardzo możliwe, że ten najnowszy poprawi jego wynik. Prosta melodia i nie skomplikowany w „Fun Beach” beat House już nieraz się sprawdzały.

 


 

DJ Zavala – producent z Odessy – debiutuje w labelu Sirup. Utwór „Save me” to lekko minimalistyczny deep house z domieszka  egzotycznych, jakby arabskich, brzmień.

 


Po sukcesie singla „There For You” z MK (ponad 45 mln streamów na całym świecie), Gorgon City prezentują pierwszy nowy utwór w tym roku. Kawałek „Nobody” nagrane z duetem DRAMA to soulfulowy klimat House.
Gorgon City mogą poszczycić się imponującą liczbą streamów przekraczającą 1,2 miliarda oraz ponad 8 mln sprzedanych singli.

 


Utwór producentów Nathan Dawe i Jaykae  do wycieczka do klasyki piano vocal house, ale tej wzbogaconej, bo mamy we „Flowers”, oprócz klasyki jako takiej, elementy hip-hop i prawdziwy raperski popis.

 


„Without You” to całkiem przebojowy House wyprodukowany przez znaną nam formację producencką Soulshaker (Warren Meyers, Kelly Mueller, Matt Meyers), a RYKHO to wokalista z któregoś z azjatyckich krajów.

 

 

 

Zobacz inne HOUSE PROMO

 

 

Exit mobile version