breathe carolina Gian Nobilee

Tym razem mamy dwa hity z dekady lat 80-tych i jeden z 70-tych. Whitney Houston i Steve Winwood, Shannon i ABBA vs Kygo, Breathe Carolina i Gian Nobilee. Każde odświeżenie inny sposób. Musicie więc ocenić sami wg swojego gustu.

 

 

 

 

 

 

Ta legendarna wokalistka powraca co jakiś czas w jakimś odświeżeniu. Tym razem jednak jest to jednak nietypowe odświeżenie, bo autorem oryginału jest kto inny niż Whitney Houston. Kyrre Gorvell-Dahll, znany także jako Kygo, wydał właśnie nowy singiel „Higher Love”, który zaśpiewała sama Whitney Houston! “Higher Love” to utwór z repertuaru utworu Steve Winwooda, wydanego w 1986 roku. Utwór w wykonaniu Whitney dotychczas dostępny był tylko na japońskim wydaniu płyty „I’m Your Baby Tonight”. Jest to też pierwszy utwór Whitney Houston wydany od dziesięciu lat, czyli od singla „I Look To You” z 2009 roku.

Co tu dużo mówić… wspaniały głos i dobrze, że powraca nie tylko w postaci największych hitów wokalistki, ale też mniej znanych, jak tym razem.

 

Klasyk z 1983 roku czarnoskórej wokalistki Shannon powraca tym razem w big roomowym odlocie Breathe Carolina x Asketa & Natan Chaim i pod tytułem „Get Away”  z udziałem wokalistki feat. Rama Duke. Do tego dość efektowny teledysk. Promo ze Spinnin Records.

 


Mieliśmy już sporo przeróbek hitu tej mega grupy ABBA ze Szwecji. Czy jednak ta nowa przeróbka z Włoch Gian Nobilee (Ego Music) zrobiona z klubowym, bo basowym zacięciem, spodoba się – oceńcie sami.  Oryginał powstał w 1975 roku, a więc rok później po spektakularnym sukcesie grupy na Eurowizji z utworem „Waterloo”.