DJ Raport blog
Home PREMIERY Gonna catch You, Simple Life i kilka innych fajnych premier

Gonna catch You, Simple Life i kilka innych fajnych premier

Dziś mamy dla Was pięć bardzo lekkich i przyjemnych dla uch kawałków House. Oto Pickle, Jack Wins, Jerk Boy & Micci, Mordkey & Sonny Bass ft. Issac Frank i Danko ft. Emie.

 

Lekko i przyjemnie – do dość rzadko używane słowa w naszych recenzjach premier House. Tym razem tak jest, a chwilami nawet chilloutowo. Ale zaczynamy od utworu “Gonna catch You”, który jest sympatycznym odświeżeniem pewnego utworu sprzed wielu lat.

Oto nasze typy House

DJ Pickle powraca z kolejnym funkadelic’owym singlem house, ?Gonna Catch You? (Spinnin Records) . Ten amerykański DJ to prawdziwy talent, znany ze swoich wydawnictw na Spinnin’ Records, takich jak ?On The Drums? , “Believe” i ?Body Work?. ?Gonna Catch You? to wesoły kawałek vocal house z domieszką funky, ale podany w bardzo świeży sposób. Jaki? Posłuchajcie tego, sami to odkryjecie.

A tak w ogóle to ?Gonna Catch You? jest coverem nieco zapomnianego już przeboju Lonnie Gordon, o tym samym tytule.

“Simple Life” (etcetc/TMRW) to kawałek, który dotarł do nas z dalekiej Australii. Jest bardzo oryginalny, bo producenci podeszli w bardzo niekonwencjonalny sposób w rytmiki House. Bardzo to lekkie, z odrobiną funky disco, a przede wszystkim pogodne, z nutą lata. Jerk Boy to Adam Stivala DJ i producent z Australii & Micci to zdaje się wokalistka Michaela Baranov.

Jerk Boy mówi o nim:

  • Stworzyliśmy piosenkę z zamiarem podniesienia na duchu podczas i po zamknięciu?

Micci dodaje:

  • ?Wraz ze zmianą priorytetów dla nas wszystkich, sprowadzając nasze główne pragnienie do podstawowych ludzkich potrzeb, jakimi są poczucie wolności i właściwe interakcje międzyludzkie. Naprawdę kocham wszystko, co zrobił w całej produkcji…

Patrick Hagenaar aka Jack Wins to postać doskonale nam znana, nasz kolega, który wspomaga nas w dostarczaniu DJ’om w Polsce ciekawej muzy House. Ale sam robi ja znakomitą. Oto ten najnowszy przykład. “Big Love” (Spinnin Records) to po prostu fajna nietuzinkowa, jak mogłoby się wydawać, produkcja vocal house.

?Stranger Danger? (Heartfeldt Records/ Spinnin) jest warty waszej uwagi, bo Mordkey i Sonny Bass to dwa obiecujące, wschodzące dziś talenty w muzyce tanecznej, które spotykają się na nowym, urzekającym singlu z pogranicza Tech House. To przede wszystkim ciekawie wykręcone brzmienie motywu głównego, ciekawie połączone w wokalem

Mordkey to producent z USA. Nazywa się Aviv Teboul. Towarzysza mu Sonny Bass i wokalnie Issac Frank.

“Havana” (Dharma/Spinnin) to bardzo przebojowy kawałek oparty na schemacie Slap House, ale też trochę od niego odchodzący. A ta przebojowość bierze się m.in. z prostego refrenu “na na na”, a może “na na na…” to wszystko robi się proste. Może się podobać.

Danko to młody producent z Geniu we Włoszech. Nazywa się Samuel Gori. Towarzyszy mu wokalnie niejaka Emie.

 

 

Exit mobile version