gorące premiery disco polo

Zgodnie z zapowiedziami ten tydzień obfituje w gorące premiery – w kategorii Disco/Dance mamy ich „oczko”, czyli 21. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy na kolejny wiosenny weekend. Oto gorące premiery disco polo i disco dance w tym tygodniu.

 

 

Ten utwór po raz pierwszy mieliśmy przyjemność usłyszeć jeszcze w zimie. Już wtedy zgodnie stwierdziliśmy, że JOKER i DJ SEQUENCE przygotowali kolejną fenomenalną produkcję, która podobnie jak „Napad na serce” skradnie serca fanów muzyki tanecznej.
I tak rzeczywiście się dzieje – ponieważ najnowsza propozycja „Dziewczyna ta”, a właściwie teledysk do niej wskoczył na 39. miejsce na karcie „Na czasie” w serwisie YouTube.
Posłuchajcie zatem gorącej premiery przygotowanej przez Piotrka i Kamila.

 

Długo było cicho o tych gentlemanach – aż tu kilka minut temu wystrzelili z wręcz wakacyjny numer.
Chłopaki z zespołu VEEGAS nie pozwolili o sobie zapomnieć i dosłownie przed chwilą przedstawili swój premierowy numer „Bo jak nie teraz to kiedy”.
Dla stałych 'odbiorców’ formacji będzie to miły powrót do tego do czego przyzwyczailiśmy się przez lata – taneczny aranż z dużą ilością gitarowych brzmień plus oczywiście romantyczny tekst.
Całość sprawia, że słucha się jej niezwykle przyjemnie, myślami wędrując na plaże w słoneczny dzień, a na niej tylko Ona i ja…

 

Już dziś możemy Wam zdradzić w zupełnej tajemnicy, że zespół MIG szykuje nie lada niespodziankę. Poza nowym utworem, którego możemy się spodziewać w ciągu najbliższego miesiąca, rodzeństwo Gwiazdowskich udostępni fanom jeszcze kilka nowych utworów, które pojawią się na nowej płycie grupy.

Tymczasem swoją nowość przedstawił zespół SPONTAN, którego liderem jest Damian Gwiazdowski – syn Sławka.
„MIG-junior” jak potocznie nazywamy Damiana, już nie raz pokazał, że dobrze wiem jak kupić serca fanów muzyki disco/dance, a premierowy utwór „Ty i ja” ma to tylko potwierdzić.

 

Jeśli poszukujecie czegoś z bardziej klubowym pazurem – to musicie koniecznie sprawdzić nowość od grupy TEX.
Sam tytuł – „Dzieje się” – określa to, co znajdziecie w tym numerze.  W perfekcyjny sposób przedstawia on jak wygląda dobra zabawa, zwłaszcza kiedy przyświeca nam maksyma „Jak się bawić to się bawić…”.
Sprawdźcie koniecznie tą taneczną, gorącą premierę!

Na zakończenie jeszcze jeden utwór, który musicie sprawdzić, jeśli lubicie takie zespoły jak Modern Talking czy Bad Boys Blue.

„Dawna dziewczyno” to premierowy numer od ARMANDO, który utrzymany jest w stylu charakterystycznym dla muzyki dyskotekowej lat 80-tych. Ten niecodzienny klimat utworu sprawia, że słuchając go mamy wrażenie jakbyśmy cofnęli się w czasie.
Bardzo odważny pomysł na sięgnięcie do muzyki „z tamtych lat” i ułożenie do niej polskiego tekstu. Jak zawsze pochwalamy takie projekty – i czekamy na kolejne produkcje.

Po gorące premiery disco polo, które dla Was przygotowaliśmy sięgajcie w naszym serwisie dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl
Więcej nowości na naszym facebook’owym profilu – DJ Promotion DISCO DANCE

 

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1620154748067451/