DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI HAYYA HAYYA (Better Together) ⚽ Oto pierwszy utwór Mundialu 2022 ⚽

HAYYA HAYYA (Better Together) ⚽ Oto pierwszy utwór Mundialu 2022 ⚽

Do Mistrzostw Świata w katarze jeszcze trochę czasu, ale FIFA jak zwykle dba o otoczkę muzyczną imprezy. Oto mamy pierwszy utwór (nie jedyny), który ma muzycznie – oficjalnie – uświetnić rywalizację piłkarzy w Katarze. Oto Trinidad Cardona, Davido i Aisha w przyjemnej, już letniej, piosence „Hayya Hayya (Better Together)”.

 

Niejako rzutem na taśmę okazało sie ostatnio, że my Polacy będziemy bardziej przezywać imprezę w Katarze. Warto więc poznać pierwszy utwór, który będzie towarzyszył zmaganiom piłkarzy. Oto sławny YouTuber Trinidad Cardona, nigeryjski supergwiazdor Davido oraz katarska artystka Aisha połączyli siły we wspólnej piosence „Hayya Hayya (Better Together)”.

 

 

Trinidad Cardona, Davido i Aisha wykonali już „Hayya Hayya (Better Together)” na żywo podczas ceremonii losowania grup na Mundial 2022. Jest to utwór o iście letnim brzmieniu co jest oczywiste w kontekście pochodzenia jego autorów. Do tego bardzo prosty motyw tekstowy, nawet po polsku, „hajja”.

Producentem jest zdobywca Grammy RedOne. Zrobił to bardzo oryginalnie, bo na rytmie reggae osadził szybszy beat przez co utwór zrobił się żywiołowy.

Bardzo dobrze był przyjęty utwór „We are the people„, jako hymn mistrzostw Europy.

Artyści mówią

Trinidad Cardona

  • Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten numer, od razu wprawił mnie w dobry nastrój, a myślę, że świat właśnie tego teraz potrzebuje. To jedno wielkie świętowanie i ucieleśnienie wszystkiego, co symbolizują Mistrzostwa Świata. Ludzie z całego świata łączą się, a dla mnie to ważne przesłanie. To coś, co ludzie powinni usłyszeć.

Davido

  • Miałem w życiu wiele szczęścia. Mogłem podróżować po całym świecie, dorastałem w różnych miejscach. Im więcej podróżowałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy jednością, jednym narodem, jednym światem. Dlatego, kiedy otrzymałem propozycję, by nagrać tę piosenkę, z miejsca się zgodziłem. To zaszczyt, że mogę być częścią wydarzenia, które łączy cały świat i współtworzyć tę piosenki. Piosenkę, która trafiła prosto do mojego serca.

Aisha

  • Jestem zachwycona i zaszczycona, że żyję w tak ekscytujących czasach, będąc świadkiem i częścią wielkiego kroku mojego kraju – Kataru. Przesłanie piosenki, mówiące o wspólnocie i radości, od razu do mnie trafiło. Radość towarzyszyła nam także w trakcie tworzenia tego utworu. To spełnienie marzeń, móc wystąpić na Mistrzostwach Świata FIFA i współtworzyć tak ważną piosenkę.

Mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej zaplanowano na 21 listopada, a finał na 18 grudnia. Mamy więc sporo czasu, ale cieszmy się na razie muzyką i oczywiście udziałem naszych piłkarzy.

 

 

Exit mobile version