DJ Promotion
Strona główna POLECAMY PREMIERY EXTRA HE GOES DOWN tajemniczy Rain Radio znów bardzo ciekawie 👍👍

HE GOES DOWN tajemniczy Rain Radio znów bardzo ciekawie 👍👍

Po swoim przebojowym singlu „Talk about” tajemniczy producenci działający pod szyldem RAIN RADIO niczym więcej nas nie zaskoczyli. Do teraz. Ich nowy kawałek „He goes doen” brzmi bardzo świeżo muzycznie. Posłuchajcie go koniecznie!

 

 

Nazwa Rain Radio dalej pozostaje dla nas tajemnicza. Ale nie szkodzi, bo muzyka jest najważniejsza. „He goes down” dziś się pojawił i nie ma nawet żadnego klipu. Ale jak brzmi.

 

„He goes down” ma przede wszystkim świetnie wykreowaną linię basu. Zastanawiam się czy i tym razem coś samplują, ale niczego się nie dopatruję. Właściwie wszystko kręci się wokół sampla wokalnego „He goes down” jakby był wycięty z jakiegoś kawałka r’n’B. Brzmi jak UK House, ale jednak na swój oryginalny sposób.

Rain Radio nie konstruują jakichś wielu fajnych dźwięków, ale właśnie w prosty (a nawet surowy) sposób z ich niewielkiej ilości i wokalu tworzą świetny taneczny produkt.

Dalej anonimowo

Rain Radio pozostaje nieznanym kolektywem producentów i DJ-ów. Najczęściej pojawiają się tu dwa nazwiska: Robbie Yates i Yjneb Nösbig. Nic naqm nie mówią.

Ten tajemniczy projekt wdarł się na scenę w zeszłym roku z „Talk About”, który samplował w podobny sposób hit Nelly Furtado „Big Hoops”. Tam pojawił się jest nie-aninimowy człowiek. To irlandzki DJ Craig Gorman.

Utwór zajął 9. miejsce w Wlk. Brytanii i był w Top 20 na Polish Dance Chart. Zgromadził w sumie ponad 190 milionów streamów. Kolejnym ich kawałkiem był „079”, z udziałem Block Notice, ale u nas się nie przyjął.

A jak anonimowo? No właśnie na przykład tak.

 

 

 

 

Exit mobile version