Andrea Marino, Stereoliez - Hotel Marriott

Oto pierwszy w tym roku kawałek, o którym możemy powiedzieć „wow – coś oryginalnego”. Wykonawcy nam prawie nieznani. To Andrea Marino i Stereoliez. Ale tytuł – ” Hotel Marriott ” – jak najbardziej.

 

Zawsze cieszymy się gdy możemy wyłowić z masy premier coś fajnego – nietuzinkowego. Takim utworem jest „Hotel Marriott” – cokolwiek sobie pomyślicie o tym tytule. Oto Andrea Marino i Stereoliez.

 

Producenci zupełnie nam nieznani, choć nie są nowicjuszami. Właściwie to label, który wydał utwór „Hotel Marriott” uznał ich za nowicjuszy, bo pojawia się to w ramach „Generation Hex” czyli odkrywania nowych talentów przez Hexagon.

Podoba nam się

ten utwór, bo ma bardzo czytelny pomysł, nie jest typowym bass house’em, choć czerpie stamtąd inspiracje. Jednak największym plusem jest lajt motyw – prosty loop oparty nieco na brzmieniu vintage.

Sam tytuł to też całkiem ciekawy pomysł, bo choć sam tekst banalny (zobacz niżej) to jest bardzo czytelny, a o to w tych czasach chodzi …

Plusem jest też wokal. To zupełnie nieznana nam ALESSÏA.

Andrea Marino i Stereoliez nie są , jak napisałem, nowicjuszami. Mało tego to ich czwarta (a może i więcej) wspólna produkcja. U nas możecie ich kojarzyć z produkcji „No Problems” (2020). Nie udało nam się ustalić, ale Stereoliez prawdopodobnie pochodzi z Włoch, zaś Andrea Marino – wydaje się, że też, ale obecnie mieszka w Berlinie.

Polecamy wam ten utwór!

O czym jest ?

I don’t want no regrets
I’m sure you feel the same, oh
All I wanna do is play with you tonight
….
Hotel Marriott if you want me
Hotel Marriott if you need me

If you want me