jesteś tu
Główna > PROMO > HOUSE PROMO Dave Winnel, DubVision, T.Trumpet, Fasano, Bingo Players…

HOUSE PROMO Dave Winnel, DubVision, T.Trumpet, Fasano, Bingo Players…

Oto spora rekomendowana przez nas dawka nowości House. Są to w większości klasyczne brzmienia. Mniej elektroniki. Oto Yvvan Back, Dave Winnel ft. Eskayi, DubVision & Syzz, Timmy Trumpet & , Nicola Fasano & Dual Beat, Bingo Players, Charmes & Rowen Reecks i Y.V.E. 48 feat. Johnny Manuel. 

 

 

 

Yvvan Back nie należy do czołówki producentów, ale na pewno został już doceniony przez polskich DJ’ów przynajmniej z powodu jednego kawałka „Fireball”, który nawet wylądował w Top 50 Polish Dance Chart. Oto mamy nowy „Saxophonia”, który jak sugeruje tytuł związany jest z saksofonem, w tym przypadku zalupowanym. Jest także wokal. Całość bardzo żywiołowa, ale bez tej wszechobecnej elektroniki.

 


Przyjemna propozycja z Australii. Dave Winnel znany jest z wielu remiksów. Tym razem słyszymy go w autorskiej produkcji. „One Thing” to dość energetyczny vocal house z charakterystycznym motywem linii melodycznej. Wokalnie wspomaga go bardzo fajnym głosem niejaka Eskayi.

 


Holenderski duet producencki DubVision dostarcza nam od czasu do czasu bardzo ciekawe kawałki. Ten nowy to typowy progressive house, ale z bardzo przebojowym motywem wokalnym. „Enlighten Me” – wyprodukowana razem z Syzz – odwołuje się chwilami do klimatów  eurodance lat 90-tych i brzmień poprzedniej dekady.

 


Wygląda na to, że ten australijski producent – Timmy Trumpet – zmienił styl na dobre. Kiedyś brylował w EDM, ostatnio w bounce, by powrócić w Kawałku „High” do klasyki house. Mamy tu bowiem vocal house z dodatkiem fajnego rap.

 


Włoski producent Nicola Fasano – znakomicie znany polskim DJ’om – nagrał tribalowy utwór współnie z Dual Beat, który wyraźnie nawiązuje do klimatów klasyka „E Samba” Junior Jack. Tyle tylko, że „Macaco Mata El Toro” ma inna linię melodyczną oraz jest szybsza.

 


„These Sounds” to bardzo oryginalny kawałek z pomysłami. Mnóstwo tu różności, choć w roli głównej słychać klimat garage house. Charmes & Rowen Reecks to debiutanci, a wieć nieżle zaczynają, bo wydaje ich label Tiesto – Musical Freedom.

 


To nagranie Y.V.E. 48 feat. Johnny Manuel – „Overnight” miało swoją premierę w pod koenic 2018 roku, ale dopiero teraz tak naprawdę zdobywa popularność. Ma swój bardzo ciepły klimat, dzięki któremu staje się uniwersalne czyli do zagrania na wiele okazji. Bardzo miękka stopa i bardzo klimatyczny wokal nadaja mu uroku.

 


Bingo Players jak zwkle z pomysłem. Tym razem wokalnie wszedł w kliamt gospel wplatając go w terażniejsze klianty future house.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze