Promo house earth n days david penn

Oto cztery na pewno warte uwagi produkcje house z różnych stron świata. Bali Bandits, Grushevski & Misha, Juan Diaz oraz mega u nas znani Merk & Kremont. Promo już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Na początek Juan Diaz – producent, który składa hołd brzmieniu legendarnego labela Subliminal Records. Oto świetny groove house.

Oto tzw. Dub House, ale zrobiony z pomysłem. Promo z labela Armada. Juan Diaz  „Can’t Get Enough”, mimo,że ma tylko sampla wokalnego jak w tytule ma świetnie rozplanową dramaturgię utworu i wcale nie jest za mocny.

 

„Fire In Your Soul” to świetny kawałek będący meiszanką rocka, disco i future house, ale w wyważonych proporcjach. Bali Bandits to duet producencki z Holandii. Wspomaga ich bardzo dobry wokalista Mike James.  Polecamy !


Znany z mega produkcji „Sad story” duet Merk & Kremont powraca z dużo mocniejszą produkcją wyraźnie inspirowaną rytmami latynoskimi (i nie tylko). Świetne rozplanowanie dźwięków tworzą w „Gucci Fendi Prada” ciekawy klubowy klimat House. Przeczytaj nasz wywiad z nimi.

 


Jeśłi lubicie dobry saksofon, to koniecznie posłuchajcie tego. Grushevski & Misha ZAM feat. BASHA „Madness”. Rosjanie, a jaki dobry house robią.