jesteś tu
Główna > PROMO > HOUSE PROMO Merk x Kremont, Don Diablo, Sander Kleinenberg, Joe Stone,…

HOUSE PROMO Merk x Kremont, Don Diablo, Sander Kleinenberg, Joe Stone,…

Takiego tygodnia dawno nie było, bo obfitował w znakomitą muzę House. Możecie pobierać w ciemno. Merk x Kremont, Don Diablo, Sander Kleinenberg, Joe Stone, Gary Caos i Dian Solo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

Taki żartobliwy kawałek Merk & Kremont – autorów mega hitu „Sad Story (Out Of Luck)” – o sushi, sporo w nim efektów. Muzycznie energetyczny. Ma duży potencjał przeboju. Label Spinnin Records

Świetny wokal niejakiej Baby Sol, do tego efektownie przetworzony. Żartobliwy tekst „London Girl” i bardzo skoczny, lekko pompujący rytm. Do tego wszystkiego Sander Kleinenberg dołożył sporo efektów. Bardzo ciekawie przetworzył także bas.

Na listach przebojów dopiero rozkręca się Don Diablo z utworem „Survival”, a jego macierzysty label już wrzuca do DJ’ów kolejny bardzo ciekawy kawałek „I got Love”, w którym usłyszycie schamat basu nawiązujący do kalsyka Queen „Another one bites the dust”.

Dian Solo, którego znamy z przeróbki „Bad” (Michael Jackson) i znów świetny kawałek vocal house idący dyskretnie w klimat Ofenbach. Fajny wokal niejakiej Eva Maria, prosty rytm i aranż w stylu disco house. Label – Which Bottle?

Producent Gary Caos niby to robi oryginalne kawałki, ale prawie zawsze „zahacza” o jakiś znajomy dźwięk, znajomy z jakiegoś klasyka. Energetyczny disco house może się podobać. Label: Casa Rosa

Joe Stone – autor wielu udanych produkcji – ostatnio także remiksu dla Kris Kross Amsterdam – tym razem w autorskiej produkcji, z udziałem wokalistki Monn. Utwór oparty na czytelnie grającym basie od razy wpada w ucho i … nogi.

Podobne artykuły

na górze