DJ Raport blog
Home PREMIERY HOUSE PROMO The Aston Shuffle, Croatia Squad, Phil Fuldner i inni

HOUSE PROMO The Aston Shuffle, Croatia Squad, Phil Fuldner i inni

Oto kilka naszych typów muzycznych związanych z muzyką House, wybranych z ostatnich premier. The Aston Shuffle, Croatia Squad i Me & My Toothbrush, Breathe Carolina x Raven & Kreyn, Phil Fuldner, Thomas Newson i Gregoir Cruz ft. Kyle Richardson > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

The Aston Shuffle to znany nam duet producentów z dalekiej Australii Vance Musgrove i Mikah Freeman. Utwór “Now or never” nawiązuje do sprawdzonych wzorów klasyki Vocal House. Na pewno plusem jest ciekawy wokal.

 


Znana nam formacja z Chorwacji – Croatia Squad i Me & My Toothbrush – tym razem w labelu Sirup Music. Bardzo ciekawy kawałek “Say it Loud” osadzony na funky music i oczywiście disco. Sporo tu pomysłów brzmieniowych, a w tle delikatny powiew retro house.

 


Breathe Carolina x Raven & Kreyn i utwór “Stronger” to mieszanka współczesnego future bass i klasyki. Znajdziemy tu bowiem sporo sampli z czasów oldschool, także tych wokalnych.

 


Jeśli poszukujecie czegoś w stylu “Samba de Janeiro”, to ten tribalowy kawałek Thomas Newson “La dingo”  jest dla was.

 


Phil Fuldner – to postać, którą na pewno pamiętają wszyscy interesujący się muzyka klubową od przynajmniej dwóch dekad. Ten niemiecki DJ i producent z końcem dekady lat 90-tych wypromował kilka przebojów, np. “The Final” i “Miami Pop”. Naprawdę nazywa się Philipp Andre Fuldner. Teraz powraca z zupełnie nową autorską produkcją – fajnie brzmiącym disco funky house “Take me”. Takiej muzyki nigdy nie za wiele.

 


Zupełnie nieznana propozycja z Belgii. Gregoir Cruz ft. Kyle Richardson “Gonna Be Alright”. Niezły wokal, a w tle lekka stylistyka future house.

 

 

 

 

 

 

Exit mobile version