DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI How Will I Know, Around the world i T.N.T. > znów mamy...

How Will I Know, Around the world i T.N.T. > znów mamy wysyp!

W minionym tygodniu obrodziło w odświeżenia. Są to nawet remiksy oryginałów. Większość z nich to popularne tytuły, które już omawialiśmy. Pochodzą z repertuaru Whitney Houston, ATC i AC/DC.

 

Przedwczesna śmierć Whitney Houston , ale też niezaprzeczalny urok jej przebojów powodują, że producenci często sięgają do repertuaru tej wokalistki. Dwa lata temu Kygo, niedawno David Guetta, a teraz formacja Clean Bandit odświeżają hit Whitney Houston. Do tego pojawiły się (w tym samym czasie) wersje mniej znanych producentów. W przypadku „How will I know” mamy do czynienia z zabiegiem remiksu.

Dwa lata temu Kygo, niedawno David Guetta, a teraz formacja Clean Bandit odświeżają hit Whitney Houston. Do tego pojawiły się wersje mniej znanych producentów. W tym przypadku mamy do czynienia z zabiegiem remiksu. Jack Patterson i Luke Patterson nadali swojej produkcji klimat Funky House.

How Will I Know” z diamentowego debiutanckiego albumu artystki z 1985 roku. Platynowy singiel stał się drugim numerem 1 Whitney na liście Billboard 100 w 1986 roku, a towarzyszący mu teledysk przyniósł jej pierwszą nagrodę MTV VMA za najlepszy teledysk żeńskiej artystki w tym samym roku.

 

 

Ile to już było wersji tego mega popularnego przeboju „Around the world” ATC ? Tego chyba nie sposób już policzyć, ale właśnie dochodzi kolejna, zremiksowana przez pochodzącego z Hamburga Marco Webera, ukrywającego się pod aliasem DAZZ. Nam się podoba !

 

Dian Solo – TNT (AC / DC) – Exclusive preview by DJ Dian Solo (Deep Zone Project)

Większość producentów zabiera się za przeboju muzyki Pop, ale jest taki jeden z Bułgarii, który idzie ambitniej i czerpie z klasyki rocka. Mowa o Dian Solo, który już raz znakomicie zaadaptował hit australijskiej grupy AC/DC „Highway to hell”. Teraz jest to „T.N.T.” z 1975 roku. Genialne!

 

Ciekawych przeróbek jest jeszcze więcej, ale część z nich nie ma odsłuchu lub omawiamy je oddzielnie na naszych łamach.

Exit mobile version