DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA HOW YOU SAMBA Kris Kross Amsterdam znów wakacyjnie, ze znaną melodią

HOW YOU SAMBA Kris Kross Amsterdam znów wakacyjnie, ze znaną melodią

Lato, lato ☀☀☀ się zbliża …, a więc i barwna formacja Kris Kross Amsterdam przypomina o sobie. Autorzy mega hitu “Early in the morning” zastosowali ten sam patent w swojej nowej propozycji. Nazywa się “How You Samba” i została nagrana z udziałem dwóch bardzo znanych postaci wokalnych. To Sofía Reyes i Tinie Tempah.

 

Barwna nie tylko muzycznie, ale też wizualnie. Przekonujemy się o tym oglądając wideo do  “How You Samba”.

I wszystko jasne! Kris Kross Amsterdam wzięli znaną wszystkim melodię (kojarząca się z wakacjami), ładnie śpiewających (i wyglądających)  – dziewczynę i chłopaka.

To Sofía Reyes meksykańska wokalistka i autorka tekstów dobrze już u nas znana, choćby z przeboju “1,2,3” (2022), z udziałem Jason Derulo i De La Ghetto. Inny to “R.I.P” (2019), z Rita Ora i Anitta. Generalnie znakomicie się czuje w reggaeton i takich lekkich latynoskich klimatach.

Tinie Tempah to brytyjski raper działający od 2005 roku. DWa jego największe przeboje to “Pass Out” and “Written in the Stars“, ale ma ogromny dorobek i liczne nagrody, o czym przy innej okazji.

I jeszcze ciekawostka, bo oboje już razem nagrywali, np. “Whoppa”, z 2020 roku.

Mamy więc wokalistkę, rapera i znaną melodię, ogólnie lubianą. Dopisano jeszcze tekst, który śpiewa Sophia , a środku frazy rapowe, za które odpowiada Tinie.

Sprawcami całości są właśnie Kris Kross Amsterdam czyli trzej DJ’e z Holandii – Sander Huisman, Jordy Huisman i Yuki Kempees – działający od 2015 roku. W 2021 roku zrobili u nas furorę (Polish dance chart) , latem, z “Early in the morning”, w którym wykorzystali znana marynarską melodię.

Czy teraz powtórzą sukces? Za wcześniej przepowiadać, ale polecamy “How You samba” , już z myślą o wakacjach ’23.

To nie pierwszy taki zabieg z “Samba de Janeiro”, bo przypomnijmy, w 2021 roku robił tak choćby  Drenchill.

 

 

Exit mobile version