DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA I Hate You When You’re Drunk🍾Olly Murs przestrzega na Sylwestra

I Hate You When You’re Drunk🍾Olly Murs przestrzega na Sylwestra

Ten artysta od jakiegoś czasu zaliczany jest do czołówki wokalistów brytyjskiej muzyki pop, ale żeby tak bardzo dancingowo? A zważywszy rychły koniec roku, to “I Hate You When You’re Drunk” brzmi nawet sylwestrowo. 💥

 

Olly Murs nie raz pokazał, że śpiewa bardzo fajnie. Była to zwykle typowa brytyjska muzyka pop z nutą romantyzmu. Tym razem wokalista “poszedł” bardziej w tanecznym kierunku, co nie uszło naszej uwagi. Oto “I Hate You When You’re Drunk”

 

Już sam tytuł tej piosenki – “I Hate You When You’re Drunk” czyli “Nienawidzę cię, kiedy jesteś pijany (-a)” –  ma niewątpliwą imprezową przestrogę dla wszystkich. Kiedyś w podobny sposón ostrzegał muzycznie Stevie Wonder w “Don’t drive drunk“. Innym razem było “… drunken sailor“, pewnie to nawet pamiętacie?

Muzycznie, jak wspomnieliśmy, utwór jest bardzo taneczny , bo ma bardzo czytelną stopę, prostą i miłą dla ucha melodię. Ale to nie wszystko. W środku znajdziecie solidne ” la la la….” , które znakomicie da się wykorzystać podczas … nadchodzącego Sylwestra. Oceńcie zresztą sami.

Jak sam tłumaczy …

  • ? Pomyślałem, że to może być fajna piosenka, ponieważ było wiele sytuacji, kiedy przyjaciel, członek rodziny lub ukochana osoba za dużo wypili. To żartobliwe ujęcie z punktu widzenia trzeźwej osoby. Wszyscy kogoś takiego znamy.

 

?Marry Me? to pierwszy album studyjny Mursa od ponad czterech lat, siódmy w jego karierze. ? I Hate You When You?re Drunk ? jest następcą przeboju ?Die of a Broken Heart?, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Na szczęście Olly Murs nie ma teraz złamanego serca ? jest szczęśliwie zaręczony i pełen energii szykuje się do wiosennej trasy po Wielkiej Brytanii.

Tak więc, sprawdźcie to nie tylko w Sylwestra! 🌝🌝💥

 

 

 

Exit mobile version