IT BURNS 💥 Monumentalny ALLE FARBEN jakiego nie znacie

Alle Farben - It Burns

Ten niemiecki producent nie bez powodu uznawany jest za bardzo utalentowanego. Zaczynał jako DJ i producent klubowy, potem produkował do mainstreemu, a teraz Alle Farben znów wrócił do typowej muzyki EDM.

 

Teraz, a dokładnie w tym roku, bo już w marcu b.r. wydał progresywno-house’owy kawałek “Apollo”, miesiąc później “Intersexion”, a teraz “It burns”. I to ten najnowszy wydaje nam się najciekawszy.

 

Jak widać na powyższym wideo Alle Farben dba o wizualną stronę utworu. “It burns” to stylistyczna mieszanka trance i house, ciekawie wykreowana przez tego producenta. Czerpie elementy brzmieniowe z klasyków brzmienia trance, z tych czasów kiedy przypominało one patetyczne brzmienia , jak np. “Addagio for strings“.

Brzmi to bardzo “malowniczo” i nietuzinkowo. W środku utworu pojawia się wokal , nieznanej wokalistki. Ciekawie brzmią wygenerowane instrumenty dęte.

Wydawnictwo 

Dawne zainteresowanie mocniejszą muzyką EDM wróciło i znalazło efekt w postaci mini wydawnictwa. Podobnie zrobili ostatnio twocolors. Frans Zimmer aka Alle Farben  wydaje swoją kolejną EP-kę zatytułowaną „It Burns”. Oto zawartość:

  • It burns
  • Intersexion
  • Apollo
  • Freedom
  • Music sounds better with you

Na naszych parkietach najlepiej do tej pory był przyjęty jego utwór pt. “Fading”. To jeden z tych mainstreemowych. Zdecydowanie bardziej podoba nam się ta klubowa strona producenta. 🙂🙂🙂🙂