Honorata Skarbek Iwaro Iyo

Bardzo fajny pomysł na wakacje. Polska wokalistka z Hiszpanem. Mieliśmy coś takiego, już dość dawno z Alvaro Soler. Tego lata jesteśmy skazani na reggaeton, od jakiegoś czasu także w polskim wydaniu. Zrobili to MIYO. Oto Honorata Skarbek feat. Iwaro i ich „Iyo”.

 

 

 

 

„Iyo” to drugi singiel zapowiadający kolejną płytę wokalistki, która coraz częściej zaskakuje swoich fanów muzycznymi nowościami. Tym razem jest to reggaeton.

Honorata Skarbek Iwaro Iyo Piosenka jest wakacyjną propozycją, która idealnie wpisuje się w beztroski czas wspólnych zabaw, dzielenia się uśmiechem i radości.

Singiel Bardzo fajny pomysł na wakacje. Polska wokalistka z Hiszpanem. Mieliśmy coś takiego, już dosć dawno z Alvaro Soler. Tego lata jesteśmy skazani na reggaeton, od jakiegoś czasu także w polskim wydaniu. Zrobili to MIYO.

„Iyo”został nagrany w duecie z hiszpańskim Dj-em Iwaro, który został odkryty przez Honoratę w internecie. Sama artystka, jak wiadomo, świetnie odnajduje się na tej płaszczyźnie i współpraca z DJ-em była całkowicie koordynowana online, co potwierdza łatwość komunikacji w XXI wieku.

Ciekawostką jest to, że teledysk został nakręcony podczas pobytu Honoraty na Ibizie, przy użyciu telefonu, zgodnie z zaplanowanym przez nią scenariuszem. Wystąpiły w nim również koleżanki wokalistki, które wspólnie z nią spędzały urlop na gorącej wyspie.

Inspiracją do stworzenia piosenki w wakacyjnym klimacie, był pobyt Honorata Skarbek na Dominikanie pełnej kolorów i latynoskich rytmów nawiązujących do pełni szczęścia i carpe diem. Artystka chciała w pełni oddać klimat uchwycony w gorącej Hiszpanii oraz przełożyć na ekran unikalność i klimat słonecznej wyspy.

 

Honorata Skarbek Iwaro Iyo
Iwaro (fot.MyMusic)

Iwaro (Miguel Valbuena) to hiszpański muzyk, który swoją karierę rozpoczął jako producent. Jest również wokalistą i Dj-em. Jego styl muzyczny charakteryzuje różnorodność od Latino, przez Reggaeton, Mambo do Electric Dance.

Za muzyczny projekt odpowiedzialny jest zespół producencki MIYO, który współpracował z wokalistką również przy ostatnim singlu “Friendzone”.

 

 

 

Oto fragment polsko-hiszpańskiego tekstu.

 

Uciekam, dzwonią telefony, ja nie muszę ich odbierać
Uciekam, kiedy dzwonią telefony
Zabiorę Ciebie dziś w podróż jak z reklam
Nie potrafię Ciebie poczuć przez ekran
Znam miejsca, gdzie, tylko ja działam na dotyk

Tyle czekam, by noc nas ukradła
Przyklej się do mnie jak ćma do światła
Teraz ziemia kręci się bez nas
Pod tym niebem, pod którym nikt nas nie zna

[Honorata Skarbek]
Iyo, Iyo
Tam, gdzie wieje prawdziwy wiatr
Ucieknijmy stąd (Let’s go)

Iyo, Iyo
Tam, gdzie znam Cię tylko ja
Ucieknijmy stąd

[Iwaro]
Invaden mi pensamiento
Tus besos y tu aliento
Te voy a atrapar y enamorar
Con la luna y el mar

Hey, mami
Ya deja el teléfono
Hey mami
Contigo pierdo el control ….