DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA Jak zostać DJ em! Czy każdy może? Zobacz film

Jak zostać DJ em! Czy każdy może? Zobacz film

Zobacz zabawny filmik jak to jest być DJ em. Każdy może spróbować, ale nie każdy może tak pracować. Dlaczego?

Czy każdy może zostać DJ’ em? Odpowiedź jest niby oczywista, że nie każdy, ale nie do końca. A Jak zostać DJ em? Odpowiedź można znaleźć w naszym artykule. Ale można się też pobawić przy konsolecie, można też pomarzyć. Moga to robić ludzie starsi i najmłodsi. Zobaczcie jak.

 

Można jednak znaleźć swoje miejsce w tym zawodzie, mimo chwilowych niepowodzeń. Najważniejsza jest determinacja i motywacja.  Odpuszczasz ? przegrywasz. Walczysz ? wygrywasz – to dobra dewiza.

 

DJ Promotion organizuje najstarszy już dj kurs w Polsce. Co taki kurs daje? Różne rzeczy, bo nie trzeba od razu rzucać się na przysłowiową głęboka wodę i na przykład od razu zarabiać. Zdany egzamin, ale jednak czy samo zdanie (lub nie zdanie) nie powinno być najważniejsze.

Najistotniejsza jest kwestia odpowiedzi każdego kursanta na pytanie czy ?chcę związać swoje życie z czymś taki jak zawód DJ a lub wodzirej a ??.  Już sam udział w takim kursie stanowi dowód, że jego uczestnik inwestuje w swoją wiedzę. Jest to bardzo ważne gdy mamy do czynienia z powszechnie panującym lenistwem do nauki i w ogóle zdobyciem szlifów zawodowych na skróty.

Metodami ustawowymi nie dało się uregulować dostępu do zawodu DJ?a co jest bardzo szkodliwe. Wydaje się jednak, że determinacja wszystkich organizacji zbiorowego zarządzania do inkasa im należnej kasy przynajmniej uchyla pewną ?furtkę? do normalizacji tego zawodu, a dokładnie do sytuacji by za dobrze wykonaną robotę otrzymać względnie przyzwoite wynagrodzenie. … i tak można by długo pisać.

 

Exit mobile version