jake tarry set
Jake Tarry (fot. www.jaketarry.com)

W 42 części naszego podcastu After Weekend jak zwykle otrzymujecie optymalną dawkę najciekawszych premier minionego tygodnia oraz djski miks. Tym razem jest to „Jake Tarry set”. Oto szczegóły.

 

To już właściwie zwyczaj, że w naszym podcaście obok premier tygodnia pojawia się dodatkowo zmiksowana muzyka wybranego DJ’a. Tym razem jest to Jake Tarry set, który pojawia się w 30 minucie ze znakomitą porcją muzyki.

 


W Jake Tarry set usłyszycie lekką, ale zarazem energetyczną muzę, ale do tego jest sporo znajomych akcentów. I jeszcze chwilami egzotycznie.

To producent, którego znamy już 2 lata. Zdecydowanie najlepiej przyjętym u nas jego kawałkiem jest „Only you” firmowany przez trio: Jake Tarry x Joe Stone feat. Hayley May.

Oto jego najnowsza propozycja.

 

O nim

Urodzony w Newcastle Jake Tarry jest przykładem muzyki, która jest życiem. Dorastając na dwóch głównych składnikach, muzyce i piłce nożnej, przeniósł się do Holandii.

Po raz pierwszy zetknął się z DJ-em w wieku zaledwie 13 lat. Grając płyty winylowe ze swoim najlepszym przyjacielem z liceum, miał tylko jedną skrzynkę płyt, które kupili z drugiej ręki.

Po opanowaniu wszystkich umiejętności zaczął grać co tydzień w swoim rodzinnym mieście. Po kilku latach grał jako rezydent w bardzo cenionym holenderskim klubie Escape Amsterdam. Potem grał koncerty na Ibizie, w Wielkiej Brytanii, Rosji i reszcie Europy.

Obecnie mieszka w Amsterdamie, jest w centrum sceny muzycznej miasta. Gra w każdym większym klubie, ale także w całym kraju i reszcie Europy, obecnie dając ponad 300 koncertów każdego roku. Jego angielskie korzenie można znaleźć we wszystkim co robi, bo to High-endowy fajny DJ, zabawiający publiczność. Wykorzystujący swój humor, pasję i umiejętności.

Po zagraniu Jake Tarry set’a na 20-lecie Spinnin’ Records w Amsterdamie wytwórnia zdecydowała się oficjalnie zaprosić go do współpracy.

Oby tak dalej… 🌝👍

 

w następnym podcaście kolejny znany wam producent i DJ … Le Pedre. Tu już pewnie więcej nie trzeba pisać.