Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Tym razem wybraliśmy z premier tygodnia pięć typów House , których autorzy są większości nam nieznani. Tu jednak liczy się jakość produkcji, a nie renoma artysty. Wybieramy po prostu najciekawsze utwory. Oto Janieck, Liquid Todd & Leandro Da Silva , Steve Void & AUSTN, Mike Candys, Paul Richmond i Martina Budde.

 

 

Janieck stał się popularny dzięki wspólnemu nagraniu “Reality” z Lost Frequencies. Było to w 2015 roku. Do swoich sukcesów na pewno mozę zaliczyć kawałek “Little Hollywood” z Alle Farben (2017) oraz z tego samego roku “It doesn’t matter”. W 2019 roku popularny był też utwór z Jego udziałem w ko-produkcji Younotus & Janieck & Senex czyli coverze hitu “Narcotic”.

 

Ten nowy kawałek Somebody new” z pewnością wam się spodoba, bo utrzymany jest w klimacie sprawdzonym już w w/w hitach. Jest więc lekko, romantycznie, miło dla ucha i bez klubowych odlotów. Grający bas jest nieco ściszony i nie mocno skompresowany.

 


Mike Candys tym razem nieco lżej, bo bliski jest klasyce vocal house. Nie jest to bynajmniej banalna produkcja, bo “Lights go down” to jak zwykle kawałek na przyzwoitym poziomie. Producent dodał coś extra od siebie.

 


Ten brazylijski producent prawie za każdym razem nam imponuje. W “Move your feet” początek wydaje się nie zachęcający do dalszego słuchania. Lepiej jednak dalej posłuchać! Leandro da Silva i nie znany nam producent z USA Liquid Todd (Todd Wilkinson) fajnie przetwarzają sample wokalne, mieszają to z disco (w tle) i dokładają sporo jakby klasycznego House, który w tej mieszance brzmi bardzo ciekawie.

 


Steve Void to wokalista z Holandii mający już spore dokonania w zakresie ilości odsłuchów, sięgające dziesiątek milionów. Ale nie w naszym kraju. Oryginał jego nowego utworu “Without You” to zdecydowanie piosenka pop. Stworzono jednak VIP mix , który jest już kawałkiem jak najbardziej do tańca w klimacie vocal house. Nagranie stworzył młody Amerykanin o pseudonimie AUSTN.

 

 


Paul Richmond to postać u nas nieznana, choć działa już 5 lat. Nazywa się Christian Hirt. Jego najnowszy kawałek wydany w Enormous (Sirup) do przyjemny dla ucha klasyczny disco house, w dodatku z wokalem. Producent wygenerował tu jednak elektronicznego sampla, który robi tu dobrą robotę, podobnie jak wokal.

 


Martina Budde to dj’ka i producentka z Niemiec. Ma na koncie współpracę z takimi producentami jak Block & Crown czy Luca Debonaire. Jej nowy autorski tym razem kawałek “Cold little heart” to bardzo przyjemna dla ucha melodia z ciekawym (nieznanym) męskim wokalem, której towarzyszy prosta linia melodyczna dość lekkiego basu.

 

 

zobacz poprzednie PROMO HOUSE