jerre edm promo

Oto cotygodniowa porcja naszych pięciu typów wybranych z muzy Big Room. Znani i nieznani. Oto Jerre, Dubdogz x Pontifexx x Bertie Scott with Different Stage, Now o Later (Mike Candy’s), Falko Niestolik & Toni Del Gardo, Mokult.

Pochodzący z Orlando na Florydzie, Jerre jest określany już jest często jako „multi-talent”, dostarczający szereg „śmiałych i agresywnych” utworów wraz z melodyjnymi singlami „pokazującymi zupełnie inną stronę muzyki”. Te pochwały, po wysłuchaniu tego kawałka, nie wydają się przesadą.

 

U nas jeszcze nieznany, ale Jerre remiksował już dla Matoma, Brando i TELYKast, w wytwórniach Hexagon, Big Beat Records (Warner). „On the Floor” to bardzo kreatywny kawałek i rzeczywiście sporo tu świeżych pomysłów.

 


Ten nowy utwór nie jest już takim odlotem jak wspomniany hit, ale cieszy nas, że  ci producenci z Brazylii wracają do typowego mocniejszego EDM. Po mega hicie „Infinity” Dubdogz jakby trochę odpuścili i zaczęli robić lekki Deep House. W tym nowym utworze „One Night” panowie dobrali sobie do współpracy Pontifexx, Bertie Scott with Different Stage.

 


Podejrzewamy, że pod nazwą Now o Later ukrywa się po prostu Mike Candy’s, bo ktoś, ostatnio ten producent ze Szwajcarii dostarcza nam co tydzień nam nowy kawałek. Było
Coco Jamboo”  , potem „Born begin”, a teraz właśnie „Calligraphy” (Sirup Music), który możemy Wam spokojnie polecić. Trochę tu pomki , są „dziury”, jest wpadający w ucho motyw, jest też trochę Piano House. Wszystko to zmieszane i podane w big roomowej progresywnej „przyprawie”.

 


Mokult to producent z Niemiec, zupełnie nam nieznany. Nazywa się Moritz Hein. „All Night Long” to taki trochę nieco surowy kawałek i nie idący z aktualnymi trendami. Może dlatego nas zainteresował.

 


Niemiecki producent Falko Niestolik znnay nam jest od dawna, ale bardziej z typowych produkcji House. Tymczasem w  „Get down” idzie w ostrą muzę, razem ze swoim kolegą (także Niemiec) – Toni Del Gardo, który nazywa się całkiem swojsko, jak dla nas, Igor Serovski.

Zobacz inne EDM PROMO