jonasu reve night kalkovich your love 681 500 HOUSE PROMO 2022

W naszym cyklu „House promo” staramy się przedstawiać premiery mniej lub mało znanych producentów muzyki House. Oto pięć tytułów, które zwróciły naszą uwagę w tym tygodniu. Oto Jonasu & Reve, Mimmo Errico x Miguel Nuas feat. Kiirah,220 Kid ft. Asdis , 22Bullets & Tia Ray (with KSHMR), Kalkovich ft. Tim Riem i polski producent Blue-M.

 

Trudno wybrać tą najciekawszą, bo to może być już kwestia gustu. Dlatego kolejność jest przypadkowa. Gdy posłuchacie wszystkich tych utworów zauważycie , że nieznani producenci mogą mieć naprawdę fajne pomysły. Jak choćby nieco znany u nas Jonasu & Reve czy zupełnie nieznany Kalkovich.

5,4,3,2,1 …

Jonas David Kröper, znany również pod pseudonimem Jonasu , to niemiecki DJ, producent muzyczny i autor tekstów mieszkający w Berlinie w Niemczech.

Singiel „ Black Magic ” znalazł się w pierwszej piątce w Wielkiej Brytanii i Irlandii w lipcu 2021 r. U nas z kolei popularny był jego kawałek „Wannabe„, zaś tydzień temu zremiksował dla R3hab „I Wanna Run Away”.

Jego najnowszy autorski utwór to „All Night & every day” [Universal Music]. Miękki i kołyszący beat powinien się u nas spodobać. Podobnie kreatywnie wykręcony main lead. Niewątpliwym plusem jest tu wokal nieznanej u nas Reve.

 

 

Utwór „Love tonight” [Warner Music Brasil] dotarł do nas z dalekiej Brazylii. Okazuje się, że nie tylko Alok czy Leandro da Silva robią tam znakomitą muzykę house. Oto producenci Mimmo Errico, Miguel Nuas i wokalistka Kiirah.

Żywiołowy i świeżo brzmiący piano house może się spodobać i u nas.

 

„Voices” [Tkbz media] to dziewiąty singiel polskiego producenta Blue-M (Marcin Metelski), który – robi postępy z utworu na utwór. W „Voices” słychać europejską jakość, dbałość o COŚ oryginalnego i swojego. Chodzi tu przede wszystkim o ciekawie wygenerowany tzw. main lead.

Całość bardzo skoczna i znakomicie nada się na nawet na nasze parkiety.

 

220 KID to brytyjski producent William Edward Graydon. Znamy go z kilku produkcji, jak np. „Uncondition”, z Dillon Francis i wielu remiksów, np. dla Becky Hill. Został jednak zauwazony dzięki remiksowi szantowego hitu „Wellerman” (Nathan Evans).

„Release” [Universal Music] to bardzo żywiołowy UK House, w którym trudno nie zauważyć znakomitego wokalu ÁSDÍS. Tak, to ta sama co w utworze naszego Gromee „Worth It”.

 

„Your love” [Soave] to cover mało znanego u nas nagrania grupy The Outfield, z 1985 roku. Utwór będący mieszanką brzmień muzyki pop lat 80-tych połączonych ze współczesnym beatem. Do tego ładna i od razu wpadająca w ucho melodia.

Kalkovich to nieznany nam do tej pory producent z Amsterdamu, a towarzyszy mu wokalnie niejaki Tim Riem.

 

W „It Isn’t Me” [Dharma / Spinnin] na czoło wysuwa się przyjemna dla ucha prosta melodia i ciepły bas.

22Bullets to znany nam producent z Tajlandii Varun Sony. Znany przede wszystkim z „Bang Bang” wyprodukowanym razem z Fedde Le Grand. Teraz do współpracy zaprosił wokalistkę z Chin, która nazywa się Tia Ray. A całość została wydana pod egidą labela KSHMR.