DJ Promotion
Strona główna PREMIERY WANNABE-Jonasu, Simon From Deep Divas, M.Koss, Goody Grace PROMO DANCE

WANNABE-Jonasu, Simon From Deep Divas, M.Koss, Goody Grace PROMO DANCE

Dziś was zaskoczymy przynajmniej jednym utworem rekomendując Wam coś nowego z Gatunku Dance. Jest bowiem jeden utwór z gatunku typowego rocka, który zrobił na nas duże wrażenie i ma w sobie taneczny feeling. Ale po kolei; oto karnawałowy Simon From Deep Divas, „spice girlsowy” Jonasu, przypominający coś z przeszłości Mathieu Koss ft. Le Prince i rockowy hit Goody Grace ft. Blink-182.

 

Jeszcze raz „Wannabe”?! To już przynajmniej trzeci w tym roku. Rekomendujemy jednak tą wersję, bo zrobiona przez Jonasu ze smakiem, w prosty sposób, z dodatkiem fajnego lajtmotywu i wokalu.

A o to chodzi w muzyce Dance. Jonasu (chyba jest ze Szwecji) znamy, przynajmniej pod tą nazwą, z jednego kawałka z Mowe & Jonasu feat. Eskeemo „Lost In Amsterdam”.

 


„Karnawał 2020” ?! To jeszcze daleko. Skąd, wystarczy posłuchać tego przebojowego kawałka „Ladkies Night”, ktory nie ma nic wspólnego ze słynnym klasykiem.

Simon From Deep Divas nawywa się Simon Bontempi. Tak, dobrze kojarzysz nazwisko np. z „The rhythm of the night” – to syn słynnego producenta Francesco Bontempi – autora wielu hitów czasów Italo Disco i 90-tych.  Warto to mieć w kufrze.

 


 

Najpierw usłyszeliśmy o tym producencie perzy okazji utworu Alok „Big Jet Planet”, który zrobili wspólnie. Całkiem niedawno nagał utwór też z Aloe Blacc „Never Grow Up”. Pisaliśmy o nim. Teraz francuski producent muzyczny Mathieu Koss powraca z kolejnym klimatycznym utworem „Believe in Love”, z pomocą tajemniczego Le Prince.

Nam kawałek kojarzy się z kilkoma starymi hitami jak „World hold on” Sinclaira, a jeszcze bardziej R.I.O.. Ktoś mógłby powiedziec, czego piszemy o tym w artykule poświęconym Dance? Rzecywiście, bliżej mu House, ale prosta i w gruncie rzeczy jednak wyraźnie lekka stopa … czy tu już nie Dance?

 


Oto zupełnie coś innego. Rockowy hit z najlepszych czasów tej muzy. Goody Grace to wokalista z  Kanady. „Scumbag” to przebojowy kawałek, bo łatwo wpadający w ucho i do tego jak najbardziej taneczny.

Blink-182 to amerykański zespół grający punk rock. Grupa powstała w USA, w roku 1992 i była aktywna do roku 2005. Wtedy też członkowie Blinka zawiesili działalność i założyli swoje własne zespoły. Mark i Travis zaczęli nagrywać płyty z Plus 44, a Tom zajął się grupą Angels & Airwaves. 8 lutego 2009 oficjalnie ogłosili reaktywację zespołu, a 15 maja 2009 zagrali pierwszy od 4 lat koncert na żywo.

 

 

 

 

 

 

Exit mobile version