DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI Karnawałowa propozycja od Magdy Femme

Karnawałowa propozycja od Magdy Femme

TEGOROCZNY KARNAWAŁ JEST DOŚĆ KRÓTKI – ZATEM ARTYŚCI NIE MAJĄ ZBYT WIELE CZASU, ABY OPRACOWAĆ PROPOZYCJE NA TEN SZCZEGÓLNY CZAS ZABAWY.

Ten problem nie dotyczy Magdy FEMME – wokalistki znanej chociażby z występów w popularnej na przełomie XX i XXI stulecia grupie Ich Troje, które jakiś czas temu zdecydowała się na karierę solową.

Na przestrzeni ostatnich lat Magda wylansowała wiele przebojów – wśród nich można wymienić „Kłamstwo”, „Maskę” czy ostatnie „Z Tobą do gwiazd” czy „Biały miś”.
Ten ostatni to cover wielkiego hitu polskiej muzyki w bardzo nowoczesnym wydaniu, który był zarazem jednym z pierwszych promujących nowy projekt artystki zatytułowany „Opracowania Hitów”.

Teraz przyszła pora na najnowszą produkcję twórcy hitu tegorocznych wakacji – czyli Luisa Fonsi.
Portorykański gwiazdor muzyki latino po światowym sukcesie singla „Despacito” jeszcze w 2017 roku zaprezentował kolejną propozycję zatytułowaną „Échame La Culpa”.

Teraz dzięki Magdzie powstała jej polska wersja, w której poza autorką tłumaczenia usłyszycie Marcin CZERWIŃSKIEGO, wokalistę znanego z utworów „Znaki” czy „Jak lew”.

A jak Wam podoba się numer „Bo to moja wina”??

Utwór dostępny jest także do pobrania z największego serwisu dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl

 

Exit mobile version