play House Promo Jake Tarry Elenoir

W tym tygodniu wybrać tylko pięć ciekawych utworów House było bardzo trudno. Obrodziło mocno w znane i nieznane nazwiska. Najważniejsza jest muzyka, a tu sami zobaczcie – sporo interesujących premier z całego świata: Kastra & Modern Machines ft. Bianca Linta, Don Diablo ft. Brando, Croatia Squad, Mark Pigato i Midi Culture.

 

 

 

 

 

 

Na początek coś bardzo łatwo wpadającego w ucho. Zupełnie nieznani producenci, ale utwór “Issues” zrobiony jest wg sprawdzonego schematu house. Kastra to Ray Decker – DJ i producent z New Jersey, w USA.

Pod nazwą Modern Machines ukrywa się jego kolega i rodak Dimitry Mak. Wokalnie wspomaga ich mało znana u nas Bianca Linta. Pochodzi z … Rumunii, ale obecnie mieszka w USA.

 


https://www.youtube.com/watch?v=tGUPDBbRWBw

Oto kolejny ciekawy eksperyment Don Diablo z muzyką House. “Congratulations” nie jest jednak tak nafaszerowany brzmieniami future jak zazwyczaj to bywa. Towarzyszy mu amerykański wokalista Brando, którego możecie kojarzyć z hitu “Body” Loud Luxury.

 


Posłuchajcie dokładnie tego nowego kawałka Croatia Squad, a.. usłyszycie fragment charakterystycznego motywu z filmowego hitu sprzed lat, ale w “Feeling You” dzieje się dużo więcej. Tym razem w roli głównej instrumenty perkusyjne. Jest klimat, jest energia. Bardzo dobre!

 


Oto kolejny kawałek, który nawiązuje do muzyki kubańskiej. “Latinero” to zgrabne nawiązanie właśnie do muzyki z Kuby i wplecione w tribalowy klimat House.

Mark Pigato to rezydent DJ w “Phenomenon Club & Big Bamboo Lounge Bar”. Wydawał już w takich labelach jak Mone Music Deluxe, Keep Records, Glamorama Records, Startrax, Smilax Publishing, Ego, King Street Sound, X-Energy. Udziela się w Radio Miami, Space FM Romania, Radio Ibiza, Radio 4 You.

 


https://www.youtube.com/watch?v=R-INtRy7kKs

Najnowszy kawałek dobrze u nas znanego rumuńskiego producenta Midi Culture to ukłon  w kierunku minimalistycznych odmian muzy House, choć do samego Minimal House jeszcze tu daleko. “Loveless” zrobiony jest wg sprawdzonej formuły vocal house z lekko pompującym beatem.

 

 

 

Zobacz inne HOUSE PROMO