kim petras slut pop

Kim Petras  – większości z nas nic nie mówi ta wokalistka, choć na świecie ma już całkiem spore dokonania. Sporo tu erotyki czy seksu, ale nas jednak interesuje muzyka. Dlatego zwróciliśmy uwagę na jej nowy utwór „Treat Me Like a Slut”. A ten może się u nas podobać.

 

Tematyka seksu nie często trafia do mainstreemu. Ostatnio do tej tematyki nawiązał Alle Farben. Teraz macie okazję zobaczyć jak temat ten podejmuje coraz popularniejsza na świecie Kim Petras. Właśnie wydała EP-kę „Slut Pop”, zawierająca singiel „Treat Me Like a Slut” oraz utwory takie jak „Slutpop”, „XXX” i „Throat Goat”. Oto ten pierwszy.

 

Jedno słowo na cztery litery przewija się najczęściej. To „f**k”.  Dziewczyna ma też co pokazać i to pokazuje. Natomiast sama muzyka jest zrobiona bardzo fajnie.

Właściwie to taka lekka muzyka EDM, fajnie wykręcona pompka, perfekcyjnie wyprodukowana. Wśród producentów nie byle kto, bo Lukasz Gottwald – autor wielu światowych hitów. Sama Kim Petras bardziej rapuje niż śpiewa. Robi to bardzo dobrze.

O niej

Urodzona w Niemczech Kim Petras może pochwalić się niezwykle dynamiczną karierą, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz pochlebnymi opiniami od najważniejszych tastemakerów, dziennikarzy i mediów na całym świecie. W wieku 20 lat wydała wszystkie zarobione jako kelnerka pieniądze na lot do Los Angeles, by tam rozpocząć pracę nad karierą muzyczną.

Wkrótce po przeprowadzce trafiła na producenta Aarona Josepha, a ich współpraca zaowocowała singlem „I Don’t Want It At All” (#1 Spotify’s Global Viral 50) i pierwszym kawałkiem Top 40 w karierze Kim – „Heart to Break”.

Petras podbiła zestawienia Billboardu oraz inne listy przebojów hitami takimi jak „Feeling of Falling” (with Cheat Codes) czy „1, 2, 3 Dayz Up” (feat. SOPHIE). W 2019 ukazał się jej debiutancki projekt „Clarity”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony mediów.

Kim prezentowała wiodący singiel z wydawnictwa, „Icy”, w „Good Morning America”. Ariana Grande osobiście wybrała wokalistkę na soundtrack do „Aniołków Charliego”. Petras wydała też projekt „Turn Off The Light” m.in. z utworami „There Will Be Blood” oraz „Close Your Eyes”. W 2020 artystka zaśpiewała „Malibu” w „Jimmy Kimmel Live” oraz współpracowała z Kygo, Madison Beer oraz K/DA.

Jak widać jest to celebrytka „pełną gębą”.