DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI KIZO – Disney – nowy hit z hip-hopowego nurtu

KIZO – Disney – nowy hit z hip-hopowego nurtu

Dla fanów sztuk walki czy Hip hopu postać Kizo to żadne odkrycie. Gość działa już całkiem długo, a DJ’e już jakiś czas mają dostęp do jego kawałków. Były to jednak wydawnictwa typowe dla wielu polskich raperów. Utwór “Disney” przełamał to i okazuje  się być przysłowiowym strzałem w “10”.

 

Oto jeden z przykładów, że polski Hip hop znów nabrał przysłowiowego wiatru w żagle. Na razie “Disney” wzbudził spore zainteresowanie stacji radiowych, a za kilka dni zobaczymy jak ocenią go DJ’e. Polecamy ten utwór nie dlatego, że robi się popularny w eterze, ale Kizo tym razem dostarcza nam kawałek bardzo przebojowy. Zobaczcie sami.

 

Pierwszy plu s jest taki, ż producenci aranżu czyli mało nam  znani Sergiusz i Leśny nie kopiują szablonu House-Rap ala “Rozovoye vino“, ale według własnego pomysłu czyli stylistyki Deep House. Jeszcze większym plusem jest strona wokalno-raperska. Kizo robi to po prostu znakomicie i z emocją, bo rapuje i śpiewa.

Utwór zapowiada nowy długogrający album Kizo ?Jeszcze pięć minut?. Jest to zróżnicowany materiał, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł nawiązuje do stylu życia artysty. Kizo ma wytatuowane na kolanie ?Jeszcze pięć minut? – hasło, które towarzyszy mu na każdej imprezie. Premiera płyty odbędzie się 22 października 2021 b.r.

Kim jest ?

Kizo, właściwie Patryk Woziński to polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Członek ekipy Chillwagon.
Pierwsze numery udostępniał już w 2009 roku. W początkach swoich działań był związany z Ciemną Strefą. W 2018 roku został wydany jego debiutancki album “Ortalion” przy współpracy ze Step Records i kolejny pt. “Czempion”. Rok później “Pegaz”, a w 2020 już za pośrednictwem wytwórni chillwagon album “Posejdon”. Pracuje również wraz z raperami takimi jak Jongmen i Bonus RPK nad projektem Heavyweight.
Kizo to zawodnik federacji Fame MMA. 22 czerwca 2019 zadebiutował w mieszanych sztukach walki podczas gali ?Fame MMA 4? w Częstochowie.
Exit mobile version