DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA Koronawirus – DJ nie panikuj. Akcja info DJ Promotion.

Koronawirus – DJ nie panikuj. Akcja info DJ Promotion.

Koronawirus – DJ nie panikuj. Nie warto! Wszyscy członkowie DJ Promotion już wkrótce otrzymają na maila pierwsze porady jak najlepiej przejść “Koronakryzys” w naszej branży. Gąszcz przepisów jest ogromny, jest wiele sytuacji do wyboru. Dlatego poczekaj z ostateczną decyzją – co robić. Pomożemy Ci w jej podjęciu.

 

 

 

 

 

 

Większość osób w naszej branży jest przygnębiona sytuacją niepewności w branży eventowej. Niektórzy już podjęli decyzję i zamknęli działalność lub ją zawiesili lub idą na bezpłatny urlop. Czy to dobra decyzja? Ne pewno nie.  To decyzja pochopna, choćby z tego powodu, że poznajemy wreszcie projekt Tarcza Antykryzysowa, która ma wspomóc całą gospodarkę, a więc i nasza branżę.

Warto poczekać najpóźniej do końca miesiąca z decyzją! Koronawirus w naszej branży nie musi być taki straszny. Walczymy z nim wszyscy razem! Pomożemy Ci w Twojej decyzji, a Ty słuchaj muzy w naszym serwisie, bo lada chwila będzie jeszcze więcej ciekawych nowości.

Nie panikuj więc, bo niebawem otrzymasz na swojego maila nasze pierwsze informacje z jakiej pomocy i w jakiej sytuacji możesz skorzystać.

 

 

 

 

Exit mobile version