Kurs dla DJ > posłuchaj co mówią uczestnicy takiego szkolenia

Kurs dla DJ
foto na scenie na pamiątkę

Kursy szkoleniowe nazywane potocznie jako “Kurs dla DJ” organizowane są od wielu lat, ale dawno nie było reportażu, który by pokazywał od środka jak to wygląda, zwłaszcza z punktu widzenia uczestnika takiego kursu. Oto reportaż Natalii Gorzelnik, dziennikarki Radia RDC. Bohaterowie zimowej edycji 2019 opowiedzą o swoich doświadczeniach, ale nie tylko …

 

Kurs dla DJ. Czy warto poświęcić czas i pieniądze by zainwestować w wiedzę? Na pewno warto, ale nie wszędzie. Przed decyzją zwróćcie uwagę w jaki sposób organizatorzy dokumentują opinie uczestników takiego szkolenia, ile lat funkcjonuje takie szkolenie i kto organizuje i kto na nim wykłada. Po prostu szkoda “wyrzucać w błoto” pieniędzy, często przecież z trudem zdobytych. Posłuchajcie krótkiego reportażu, który niedawno miał swoją premierę w Polskim Radiu.

W lutym 2019 roku zakończyła się zimowa – 35 edycja Kurs dla DJ – organizowanego przez DJ Promotion we wpółpracy z Ośrodek Szkoleń Medialnych Radio dla Ciebie oraz Domem Kultury w Babicach.

Tym razem w radio

Do tej pory po każdym kursie powstawała relacja tekstowo-fotograficzna. Tym razem jest inaczej. Natalia Gorzelnik, dziennikarka Radia Dla Ciebie, przygotowała reportaż, który został już wyemitowany w eterze. Bohaterowie zimowej edycji Kurs dla DJ 2019 opowiadają o swoich doświadczeniach. Natalia przez cały tydzień zajęć towarzyszyła kursantom, wykładowcom w czasie zajęć teoretycznych i praktycznych, była także ostatniego dnia na egzaminie.

 

DJ Kurs zima 2019 Babice DJ Pepe i inni
foto na scenie na pamiątkę

W naszej ocenie trafnie ujęła klimat tego Kurs dla DJ. Dowiadujemy się tu o motywacjach, które poprowadziły uczestników do pojawienia się na zajęciach, o ich wrażeniach, a nawet stresach.

Z kolei wykładowcy: Bogdan Fabiański, Paweł Bobrowski, Jarosłąw Malinowski, Grzegorz Muranowicz i Piotr Gryglewicz podzielili się swoimi refleksjami, każdy z nich w nieco innym kontekście.

Jesteś zainteresowany (-na) udziałem w takim kursie …

… wysłuchaj tego niedługiego reportażu, który na pewno łamie pewne wyobrażenia, zwłaszcza tych, którym szkolenie wydaje się stratą czasu i pieniędzy.

DJ Kurs zima 2019 Babice
Pierwszy DJ Team kursu

A przecież nie od dziś wiadomo, że w swoją wiedzę najlepiej jest zainwestować z kilku powodów. Część z nich jest bardzo oczywistych, ale są i takie zupełnie nowe.

To na przykład wiedza prawna z zakresu prawna z zakresu autorskiego. Wiąże się to z faktem, że publiczne odtwarzanie muzyki to nic innego jak zarabianie na muzyce, którą ktoś stworzył i należy mu się wynagrodzenie.

Motywacją do udziału w takim Kurs dla DJ są nie tylko sprawy zawodowe. To okazja do zawarcia nowych znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Tutaj wiek ma małe znaczenie, bo najważniejsza jest pasja związana z muzyką. Na zajęciach są ludzie w wieku 50 lat, są też niepełnoletni.

Tydzień wypełniony dobrą muzyką i jeszcze lepszymi nastrojami” – tak podsumowała ten reportaż i kurs jego autorka. To jedno zdanie rzeczywiście oddaje ducha takiego kursu szkoleniowego dla DJ’ów i Prezenterów muzycznych.

36 edycja Kurs dla DJ odbędzie się tak jak od wielu lat w pierwszym tygodniu wakacji, a dokładnie 24 czerwca  i potrwa do 30 czerwca 2019 roku. Rezerwujcie wakacje, urlopy czyli po prostu czas.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowaliście lub chcecie znać więcej szczegółów zapraszamy na stronę rejestracji. Ewentualnie prosimy o telefon, który znajdziecie na stronie DJ Promotion.

 

Zobacz Multi DJ Camp 2021