KYGO-Kids in Love remixes - nasza recenzja

Ten producent i przede wszystkim DJ na swoim ostatnim albumie poszedł w kierunku lżejszej muzy czyli takiej do słuchania. Teraz nadrabia zaległość wobec swoich fanów lubiących taneczne klimaty. Czy to jest dobry pomysł? Oto KYGO-Kids in Love remixes – nasza recenzja

 

“Kids in Love remix album” do taneczne uzupełnienie oficjalnego albumu “Kids in Love“, który recenzowaliśmy swego czasu. Pojawia się tylko w wersji cyfrowej i zawiera , można powiedzieć, tylko 9 traków, ale jest naprawdę czego posłuchać, a tym bardziej potańczyć przy czym. Najmocniejszym punktem tego zbioru Kygo jest “Stranger Things” (Alan Walker Remix). Już za pierwszym odsłuchem słychać, że jest to hit. Skoczny rytm, charakterystyczna dla Walkera elektronika pasująca idealnie do klimatu wokalu i prosta melodia.

 

“Kids In Love” (The Him Remix) przypomina w swoim klimacie huty Swedish House Mafia, ale bynajmniej nie słychać tu typowego kopiowania pomysłów przez autorów tej wersji czyli holenderski duet Him , który tworzą Jeroen Kerstens i Steven Berghuijs z Amsterdamu.

Z kolei w utworze “This Town” mamy zmianę klimatu w stronę r’n’b. Tu mamy do czynienia z typowym remiksem, bo gościnnie udziela się raper z USA Gucci Mane.

“Never Let You Go”  zremiksował ceniony przez nas Jack Wins. Oczywiście zrobił to w sobie znanym klimacie future house.

 

 

“Riding Shotgun” (Ryan Riback Remix) zremiksowany jest w średnim tempie z domieszka future pop i progresją co zdecydowanie dedykuje ten utwór do klubów, choc może wokalu tu za dużo przez co mamy wrażenie “piosenki”.

Tytułowy utwór zremiksował też znany brazylijski preoducent Alok. To lekka produkcja deep house z domieszką future pop.

 

KYGO-Kids in Love remixes – nasza recenzja

Tracklista:

1.    This Town (ft. Gucci Mane)
2.    Never Let You Go (Jack Wins Remix)
3.    Never Let You Go (Acoustic Version)
4.    Riding Shotgun (Ryan Riback Remix)
5.    Stranger Things (Alan Walker Remix)
6.    Kids In Love (The Him Remix)
7.    Kids In Love (Alok Remix)
8.    Kids in Love (Acoustic Version)
9.    Permanent (Sam Feldt Remix)
Posłuchaj albumu