DJ Raport blog
Home PREMIERY LEFT & RIGHT – Öwnboss tym razem inaczej, ale…

LEFT & RIGHT – Öwnboss tym razem inaczej, ale…

Öwnboss [w środku] i FAST BOY (for. Warner Music/Musical Freedom]

Kiedy się zrobiło taki hit jak “Move your body” może być ciężko z kolejna produkcja, bo poprzeczka jest wysoko. Czy Öwnboss sprostał zadaniu?

 

Brazylijski producent Öwnboss, wspierany przez rezydujący w Berlinie duet FAST BOY nagrał nowy singiel “Left & Right”. Zobaczcie efekt.

 

 

Left & Right” nie przypomina “Move Your Body”, który odnosił się do czasów eurodisco. Jednak sama stylistyka bass house pozostała. Całość powinna być czytelna, także dla odbiorcy mainstreemowego, a nie tylko klubowego. To efekt współpracy z duetem Fast Boy, który wniósł do kawałka nieco “gładkości” brzmieniowej. A tak po prostu, spowodował, że nie mamy typowej bass house’owej jazdy. Powstał taki kontrast muzyczny co brzmi ciekawie.

Reasumując, w nowym utworze Ownboss tym razem inaczej, ale… 👍👌

O nim

Producent działa przynajmniej od 2016 roku, ale to dopiero jego wielki hit z 2021 roku przyniósł przełom. Osiągnął ponad 155 milionów streamów na samym Spotify, przez osiem miesięcy był numerem 1 na liście przebojów Beatport.

Eduardo Zaniolo, bo tak się naprawdę nazywa, od zdobycia ogromnego sukcesu swojego hitu stworzył sporo remiksów. Dla Sama Feldta, Sofi Tukker i Tiesto, a także umieścił swój basowy motyw w bardzo popularnym kawałku Davida Guetty “Crazy What Love Can Do”.

O nich

FAST BOY to elektroniczny duet z Berlina, który tworzą bracia Lucas i Felix Hainowie. Mogą pochwalić się 7,8 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i ma ponad 150 milionów streamów na wszystkich platformach streamingowych. W dorobku duetu są ponadto projekty z tak uznanymi artystami, jak Tiesto, Martin Jensen, Alle Farben, Yves V czy Alok. Popularność przyniósł im ciągle u nas rosnący w popularność przebój “Bad Memories” MEDUZA. Pojawiają się w ostatnim singlu Ofenbach.

 

Po wcześniejszej współpracy z takim twórcami, jak Martin Jensen, Alle Farben, Yves V i Meduza przy hicie “Bad Memories”, FAST BOY wnoszą do “Left & Right” gładkie, popowe brzmienie. Opierając się na ich charakterystycznym wokalu, Öwnboss podkreśla umiejętności duetu subtelnymi elektronicznymi dźwiękami.

Przechodząc w refrenie do potężnych basowych akordów i house’owego bitu. To zdecydowania piosenka, która zachwyci tłumy, ponieważ basowy groove doskonale współgra z podnoszącymi na duchu słowami “shaking left & right”.

Wszystko to sprawia, że nowy singiel to ognisty klubowy hymn na jesienny sezon.

 

Zobaczcie jak Ownboss sprawdza się jako DJ..

Exit mobile version