linda jo rizzo stronegre together fancy fotonovela Jonny nevs sean finn

Czy spodziewaliście się takiego duetu? Raczej nie. ON – ciągle popularny dzięki “Flames of Love” i ONA – znają ja doskonale  fani Euro italo disco. Wytwórnia ZYX Music ciągle dba o to, aby odświeżać stare hity ze swojego ogromnego katalogu. I tu niespodzianka, bo pojawiła się słynna “Fotonovela”.

 

Utwór “Stronger together” Fancy pierwotnie zaśpiewał z wokalistką NEA. Było to w 2016 roku. Dziś towarzyszy mu Linda Jo Rizzo, która ostatnio przypomniała o sobie m.in. śpiewając hit italo disco “Fotonovela”. O tym niżej.

 

Utwór zremiksował znany nam z kilku udanych remiksów Jonny Nevs. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej udanych remikserów ostatnich lat w niemieckiej strefie Schlager/Dance.

Jego szczególne umiejętności remiksowania zostały wykorzystane przez wielkie gwiazdy sceny Schlager, takie jak Kerstin Ott, Eloy de Jong, Vanessa Mai, Anna-Maria Zimmermann, Nino de Angelo, Michelle, Bernhard Brink i wielu innych.

Ale mógł również udowodnić swoją muzyczną wszechstronność w innych dziedzinach, dodając nowy blask do piosenek Davida Hasselhoffa, Caught In The Act lub Saragossa Band, Soul Control, a także KC & The Sunshine Band itp.

Warto wspomnieć, ze Linda Jo Rizzo pojawiła się jako wokalistka w dwóch przebojach Fancy. To “Slice Me Nice” i “Lady of Ice”.

Być może większe wrażenie zrobi na was to odświeżenie. Wszak to legendarny hit czasów italo disco. “Fotonovela”.

 

Doskonale nam znany niemiecki producent Yves Götz aka Sean Finn odświeżył dynamicznie przebój hiszpańskiego wokalisty Ivana, z 1984 roku. Utwór był bardzo popularny, w tym czasie, także w Polsce.

Urodzona i wychowana w Nowym Jorku, marzenie włosko-amerykanki Lindy Jo Rizzo o byciu w centrum uwagi zaczęło się od kariery modelki, która zaprowadziła ją do Mediolanu we Włoszech. Występowała na koncertach i w programach telewizyjnych ze znanymi artystami, takimi jak Pupo , Umberto Tozzi i Adriano Celentano .
Przenosząc się do Lizbony w Portugalii, Linda została nazwana ?Modelką Roku? przez czołowy magazyn modowy ?Mulher d’Hoje?.

Po karierze modowej Linda wróciła do Nowego Jorku, aby ukończyć studia w dziedzinie żywienia. Następnie przez kilka lat prowadziła własną firmę jako konsultant żywieniowy i mówca w dużej firmie witaminowej w San Francisco.