DJ Raport blog
Home PREMIERY LOOZE, VINAI, MARTYY, Luca & Giam …⚡⚡Slap house news

LOOZE, VINAI, MARTYY, Luca & Giam …⚡⚡Slap house news

Powracamy coraz rzadziej do przeglądu premier muzyki Slap house, bo coraz więcej producentów przechodzi na inne gatunki. Oto aktualny przegląd tych najciekawszych tytułów: LOOZE x Lucifer ft. Personne, VINAI x Moonshine x Madism, MARTYY & Chasing Abbey, Luca & Giam ft. Sam Merkin.

 

 

Jest jeszcze grupa producentów wierna nawet typowemu brzmieniu Slap. Są też tacy, którzy mieszają ten gatunek biorąc tylko wybrane elementy z wokalu (sylaby) lub charakterystyczny bas. Na początek nowo nieznana nam formacja LOOZE z udziałem polskiego producenta.

 

W ramach projektu z udziałem LOOZE, Lucifer ft. Personne pojawia się nasz producent Andy Dust, którego pewnie znacie z Vamero.

Utwór “Pretty Lies” [Dusty Vibez] zrobiony został wg szablonowego Slap house, który już powoli przechodzi do historii. Tu jednak producentom udało się zgrabnie wpleść miłą dla ucha melodię i wokalny lajt motyw. 

 

Duet włoskich braci Alessandro i Andrea czyli VINAI tym razem do współpracy wybrali sobie mniej znanych producentów. Moonshine to bracia Victor i Oliver Simic ze Sztokholmu. W ciągu 3 lat od ich pierwszego wydania osiągnęli ponad 100 milionów streamów na samym Spotify.

Madism to producent z Holandii. Jego remiksy i oryginalne wydawnictwa zebrały do tej pory ponad 300 milionów odtworzeń.

 

Oto premiera z Irlandii. Nieznani u nas producenci MARTYY i formacja Chasing Abbey. “Hometown” [Sony Music] to debiut tego pierwszego.

 

Utwór “Full Force” [Smash The House] to przykład wykorzystania wokalnego szablonu Slap house czyli tu akurat ?da-da-da-da-da-da? …” i itp, ale już w odmiennym aranżu. To coraz częściej zauważalny trend wśród producentów, którzy do tej pory rzeźbili w tym gatunku.

Luca & Giam to producenci z Włoch. Wspomaga ich niejaki Sam Merkin.

 

 

 

Exit mobile version